bugün

dikkat et isimli şarkının en can alıcı kısmıydı bu. mengus ve otisabi coverının videosunda yer 2-3 saniye gözüküyordu. hey gidi..

moriybund sez.
aslında her erkegin icinde birazcık da olsa bulunan fakat etik konular dahilinde bu gibi fikirleri aklına getirmeyen erkek kisinin her zaman yalama, sevme gibi eylemleri uzerinde denemek istedigi; en azından aklından gecirdigi kadın kisisidir. Bunu da hosgormek lazımdır, sonucta kimsenin dusuncelerine girip de bunu dusun ama bunu dusunme diyemeyiz. Zaten boyle bisey olsaydı o zaman irade kavramı sulara gomulurdu.
sadece yalanmakla bazilarinin elinden kurtulamayacaktir. *

(bkz: ya$asin kotuluk)
muhtemelen kar altında kalmış ve soğuktan bilincini yitirmek üzere olan bir hatunu yalayarak ısıtmak vasıtasıyla hayata döndürme çabasıdır. hatun yalanarak ısınır ve üzerindeki buzlar çözülür ve beden normal ısısına döner. bir yandan da eski yalanmışlıkları aklına geldikçe bilinci yerine gelir. olm sen ne saçmalıyosun diyosanız gidin yalayanla yalatana sorun bana ne çatıyosunuz der bir de üstüne ters ters bakarım. o kadar ısrar ettim yalatmadı ancuk..
"sütte leke var bu hatunda leke yok abiiii." şeklinde tabir edilebilecek hatun kişilere karşı yapılabilecek herhangi bir eylem türü.
haber sozluk'te bayan yazarların* nick altına girilebilecek entrylerden biri.
erkeğin hatun kişiye ilişki sıransında yapmadığı şey kalmamıştır. ağzı ile hatun kişinin karnını koparmaya çalışmıştır. heryerini yemiştir ama hala bir eskisklik hissediyordur. işte abazalığın tanımı budur.
http://www.youtube.com/watch?v=u8mqGVPtwKw
adresinden izlenebilir, dikkat et.
(bkz: ayar di mi bu şimdi)
(bkz: melissa p) *

görsel
eğer kendini yalatmıyorsa hayatının fırsatını kaçırmış kişidir.
pürüzsüz bir vücuda sahip hatun kişisidir. Nam-ı diğer kaymak diye tabir edilen türdendir.
dişi bir varlık olarak, açık ve net söylüyorum ki: carey mulligan ! o ağız nedir o ağız, yan yan gülmeler.
(bkz: bar rafaeli)
görsel
Anladin sen onu demek, o da seni?
Arada sokakta görüyorum çok tatlılar ama piçlerden başkasına emdirmiyorlar sanırım.
ingiliz kızları böyledir. Tenleri bal gibi.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar