bugün

daima yalancıların tercih edilmesi ve kazanmasıyla, göt üstü otururlar. daha sonra da, yalancıları tercih edenler göt üstü oturur. o yüzden, dürüst bir insanın hakkını yerken dikkat edeceksin yarraam.
(bkz: kemal kılıçdaroğlu)

eksiyi bas, bas ama önce bunu izle 180 derece dönen akepeliler:

http://www.facebook.com/v...21175477927641&ref=mf

amerika dostumuz merak etmeyin *
kişi ben çok dürüst bir insanım diyor ise, kesinlikle yalandır. hızla uzaklaşın.

ayrıca yalan konuşmamak değil, yalan konuşup inandırmak sanattır. bugün dürüst olmanın, ukalalık sayıldığı bir toplumda yaşadığımızı unutmamak gerekir.
benim gibi ''hiçbir zaman yalan konuşmaki ne söylemiştim diye düşünmek zorunda kalmayasın.'' felsefesinde olan insanlardır. arada söylüyorsun tabi canım ama işte sayısı az olduğu için unutmuyorsun.
olması gerektiği gibi olanlardır; ancak bugün onlar parmakla gösterilir hale gelmişlerdir.
- Aa bak şurda doğru söyleyen birisi varmış?
- Hani nerde?
nesli henüz tükenmemiş olanlardır. çok az da olsa belki hiç rastlamasak bile hayatta hala dürüst insanlar mevcuttur.
"yalan konuşmak" söz öbeği nedeniyle kadın programlarında geçebilecek kelimeler dizisidir.
-yalan konuşmayan dürüst insanlardanım ben ayşegül hanım!
ben öyle bir insan tanımıyorum sizden tanıyan varmı dedirten gerçekte olmayan varlıklardır.
erkeklerde çok çok nadir görülen kişilerdir. ben şuana kadar yalnızca bir tane gördüm. o da benim, kimselere vermem. mutluluğa eklenir yalanların bırakıldığı kapılardaki çöpler. benim için, bizim için.
insanlıkta böyle bir tür yoktur. konuşanlar konuştuklarının yalan olup olmadığının farkında değillerdir çünkü. ancak konuştukları üzerine uzun uzun düşünürlerse belki farkedebilirler. ben böyle düşünüyorum ama bu düşüncemin çok da arkasında değilim. ama ne olursa olsun bu benim düşüncem ve ona sahip çıkmalıyım. arkasında değilim derken emin değilim demek istedim yaklaşık olarak. emin olmayınca da ikna edici olamıyoruz ama olsun. emin olmadığımız düşünce ile durduk yere kandırmayalım insanları. yazıktır.
onuncu köyde buluşup mutlu mesut yaşamakta oldukları rivayet ediliyor ama,henüz bulunamadılar.
genelde kıymeti bilinmeyen insandır.
(bkz: 5 parmağın 1 i ile gösterilirler efendim) oda işaret parmağı... sayıları gün geçtikçe azalmaktadır.
genel özellikleri fakir olmalarıdır.
bunlar yılandan korkmaz yalandan korktuğu kadar ve en sevmedikleri özellikleri fazla dürüst olmalarıdır.
daima kazık yemeye mahkum insanlardır.
(bkz: yalan konuşmak)
sürekli eksilenir.
candır!
bu dünyada hakettikleri yerde olamasalarda, ebedi dünyada bu dürüstlüklerinin mükafatını alacaklardır. tabii müslümanlarsa...
her zaman takdir edilesi ve günümüzde zor bulunan insandır.
dokuz beldeden kovulurlar, onuncusunda belediye başkanı yapılırlar.
Yalan ile elde edilenin ömrünün uzun olmadığını bilen insanlardır.
surekli yalan soylenilen kandirilan insanlardir. ahanda en iyi ornek ben.
yalan söyleyen insan korkak ve çıkarcı insandır. yalan konuşmayan insanlar ise, cesur ve tokgözlüdürler. ülkemizde az rastlanan değerli insanlardır.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar