bugün

Acıdır. Büyük bir çaba sarf edersin ama bir şekilde olmaz işte. O istediğin türde bir arkadaşlık kuramazsın bir türlü.
Başkalarına yakın olduklarını düşünmek hayatı sizin için daha da zorlaştırır.
yakın olunmak istenen insana uzaktan bakmaktır.
Beni hissedip hissetmediklerini merak ediyorum.
Cem diye biri suan.
Yanında olabilmek için her şeyi yaptığımız ama yine engellere takılıp bu emeli gerçekleştiremediğimiz kişidir. Olmuyorsa olmuyor diye bir şey yok, bütün engelleri aşıp onun yanında olabilmek var.
Ne kadar umutsuz olursa olsun "olmuyosa olmuyo" diyemediklerimizdir. Zaten bir gülücük, bir günaydın bile dünyalara bedelken bütün hayallerden vazgeçmek hiç de kolay değildir, kolay olması da beklenemez.
Tavla oynarken yere düşen zar.
Çay içerken çaydanlık.
Sınavdayken çalışkan arkadaş.
Moralin bozukken büfe.
Sipariş verecekken garson.
Konserdeyken sahne.

Basit adamım ben yok öyle komplike yakınlık isteklerim.
gecenin bu saatinde insanı triplere sokar , hep keşke dedirtecektir o kişi size . gururlu olmaktan nefret ediyorum .
daha önce çok yakın olmuşsunuzdur, birlikte çok güzel günler geçirmişsinizdir; ama ona göre her şey geride kalmıştır. benim de var böyle bir tane. 1 senedir görmüyorum. arada birkaç kere aramıştım ama hiç geri dönmedi. bende kestim aramayı ama hala sık sık aklıma gelir. kendimi uzak tutmayı başarsam da bir türlü kafamın içinden atamıyorum. yarın öbür gün arayıp sadece bir 'merhaba' dese yine en başa dönerim kesin. içten içe bunu bekliyorum çaresizlikten. ama biliyorum ki asla aramayacak.
şarj aletim.
Modem. Sanki önüne labirent döşemişler.
ailem.
Şu an tatil dolayısıyla yanlarında olsamda uzak gibi hissediyorum kendimi. Keşke daha yakın olabilsem diyorum , ulan bu yaşıma geldim ama bi sarılsam babama, Çocukken olduğu gibi anneme arkadan yaklaşıp öpsem yanağından diyorum. Güreşsem kardeşimle mesela. Ama olmuyor be sözlük ergenlik triplerindeyken koyduğum mesafeyi aşamıyorum. Yanlarında olsam da özlüyorum.
Arkadaşlarım . Anneme veye babama oturup derdimi anlatamam. Konuşamam dilim tutulur sanki . işte bu yüzden Dertleşmek istiyorum sabaha kadar.
Sevgili.
tarih olurlar ama hiç bir kitapta geçmezler.
Sen bir adım atarsın, belki umudundur belki hayalindir... O ise iki adım uzaklaşır senden. Durumun farkındasındır aslında ama hep yaklaşmak istersin, o da uzaklaşmak...