bugün

müslüman dedik de başında 'sözde' ifadesi olsa yeridir, bunu en iyi Allah bilir deyip susarız.

diyeceğimiz o ki, yahudi cesaret ödülüne layık biri var iyi bildiğiniz: recep tayyip erdoğan.

http://www.adl.org/PresRele/ASInt_13/4730_13.htm

güya yahudi soykırımı zamanında türklerin cesaretli davranışı için verilmiş. israil bunu yeni mi hatırladı?
bunun hakikaten bundan dolayı olduğunu sanmak için mal olmak gerekiyor.

yeni adres: http://webcache.googleuse...=tr&ct=clnk&gl=tr
görsel
başvekilimiz (bkz: recep tayyip erdoğan) ' dır
(bkz: rte)
(bkz: recep bey)
(bkz: van minüt)
recep beydir. ayrıca askeriyesi baskına uğramış, gemisi israilden baskın yemiş olmasına karşın hala ülkesine dönmemiş olan başbakanımıza turizm bakanlığından yılın turist ödülünüde verilmesini arz ederim. yakışır.
bop'un bölge komutanıdır.
(bkz: mason tayyip erdoğan)
görsel
mavi marmara baskını sonrası önce aslan kesilip sonra gene pörsmüştür. israil'e değil dişini daha lafını geçirememiştir.
görsel
(bkz: bükemediğin eli öpeceksin)
elini öptüren yiğide hakkını vereceksin.
inkilap softalarının küçük nesli iyi çalışır.
kendisi başbakanımızdır.
ödül aldı diye vatan haini ilan edip aynı zamanda da dinden afaroz etmeye kalkanlara öncelikle bizim dinimizde afaroz gibi bir sistemin olmadığını belirtmek isterim. sonrasında da aldığı ödülün sebebi nedir diye sormak isterim.
biliyor musunuz?
-bilmiyorsunuz.
efendim, hitler zulmünden kaçan bi kısım yahudiyi ülkeye kabul etmiştir zamanın hükümeti. bu cesaret ödülünün veriliş sebebide budur. ödülde başbakanın şahsına değil makamına verilmiştir. devlet adına ödülü kabul etmiştir başbakanımız.

ödülün veriliş sebebi budur. he şimdi bazı üstün zekalılar çıkar. malum hepimiz onlar kadar zeki olamıyoruz. derler ki, "bu güne kadar neden verilmedi o ödül peki? bu güne kadar neden verilmedi? he söyle bakalım hadi söyle. bunlar tesadüf olamaz."
derler efendim haklarıdır. onlar ıq ları vesilesiyle daha keskin noktaları görürler ayrıntıları çeker, çıkarırlar. onlar olmasaydı ne olurdu halimiz.
neyse, bu zeki arkadaşların sorusuna gelecek olursak;
bekleyin. keyfim istemiyor şuan. onu daha sonra söylerim. demek istiyorum.

sonuç habercisi edit= efendim eksilerin sayısı hızla yükselirken entrylerin kesilmesini görmek ne kadar da mutluluk verici. saygılar.
(bkz: ona vermeyin bana verin majesteleri)
(bkz: recep tayyip erdoğan)
bazı yazarların soru sorma dürtüleri kaybolduğundan sadece kopya ve yapıştırma yöntemi ile açıklamaya çalıştıkları konu başlığıdır.

bu ödülü alan tek müslüman olmasıda bu konu hakkındaki spekülasyonları arttırmaktadır.1945dan sonra başbakan olan tek müslüman demekki enteresan.
işin ilginç yanı bu yahudiler ödülü başbakana veriyor eyvallah,başbakan yahudilerin düşmanlarını savunuyor(filistin),2009da davos patlak veriyor,ülkeye döndüğünde kişisel bir problem olduğunu açıklıyor başbakan yinede fatih ilan ediliyor,2010da ise mavi marmara olayı patlak veriyor.bu arada aynı başbakan b.o.pda eşbaşkan olduğunuda belirtiyor.
bence bu adamın sağı solu ayrı oynuyor.nedersiniz?

b.o.p bu arada israil-amerika ortak yapımı yeni bir oyun alanıdır.g8 de kabul edilmemiş.el altıldan yürütülmektedir.
gizli çalışmaları sözlük yazarlarınca deşifre olmuş müslümandır.
artık türkiyeyi bölemeyecektir. lanet olsundur. yüce yazarlar onun lanet olası planlarını alt üst etmişdirler. yıkılmış ağlıyordur o müslüman.
bir başbakan.
sorgulamak her ne kadar bize düşmese de müslümanlığından şüphe duyduğum "önemli" bir şahsiyet.
recep tayyip erdoğandır..

özet geçiyorum..

(bkz: ağlasak mı gülsek mi)
aldığı o ödülü davosta israilin münasip bir yerine iade eden başbakan recep tayyip erdoğan dır kendisi.
(bkz: hayaldi gerçek oldu)
chp'lilerin propagandasıdır. ayrıca;
(bkz: one minute)