bugün

Askeri havacılık tarihi hakkında ilgili ve bilgili bir yazar.
nerelerde olduğu merak edilen.
(bkz: 349 dönem yedek subay sınavı sonuçları/#17809874)

Subay üniforması giyecek olan güzel yazar.

Kendisine başarılar diliyorum. Umarım görev süreniz boyunca her türlü işiniz yolunda gider komutanım.
yardım istediğinde elinden geldiği kadarıyla yardımcı olan iyiliksever yazar.
Sabahın köründe (veya gecenin bir yarısı) dahi güzel bir şeyler yazılabileceğini göstermiş yazardır.

(bkz: #17171933)
imzamı atarım.
(bkz: #17070896) çok kral tahlil yapmış yazar...
(#16920678) yazdığı yazı önünde sonsuz saygılarımla eğiliyorum.
bozkurt-lotus davasını iki cümleyle müthiş özetleyip insana o zaman niye ben bu kadar uzuun uzuun yazdım dedirten yazar. bir de anladığım kadarıyla aynı kafadanız kendisiyle selam ederim burdan.
(#16775702) no'lu entry'sinde "osmanlı imparatorluğunun matematik dehaları" isimli başlığımda benim kürt olduğuma kanaat getirmiş faşist bozması. hayır, kürt olsam yine mesele değil, ama değilim: hiç bir milletin bir üyesi değilim gerçi, ama "kürt" kelimesini bir hakaret sıfatı olarak kullanması terbiyesizlikte aşmış bir karakter olduğunu ispatlıyor sadece.

üstelik "osmanlı devraldığı islam medeniyetinin icat ettiği cebir'i bir üst seviyeye taşıyamadı" diye iddiada bulunulan bir başlığın altına beş yüz sene için iki tane medrese ismi sayıp bunların içeriği hakkında bilgi vermeden boş gizem yaratabilen, yine bu sonuçsuz sallaması ile ana iddiayı çürütemediği gibi kürtler'e benim üzerimden hakaret edebilen bir düzeysiz.

kendisini kürt diye tanımlayan arkadaşlardan bu biçimsiz eleman adına ben özür diliyorum.
adını garipsediğim yazar.
(#16486075) lafa bak hizaya gel. milyonlarca kürtün burdan ekmek yemesine izin verirsen bunlar başına gelir diyor bu organizma.
sen kimsin be? bu gezegende kapladığın hacim ne? vatan toprağı babanın malı mı? bu ne rahatlık lan böyle. isteyen istediği yere gider yerleşir çalışır aile kurar. tabi bu ve bunun zihniyetine sahip solucanlara göre bütün kürtler teröristtir ve kürtler doğu anadolu bölgesinden başka bir yere çıkmamalılar. o ne lan, hiç güleceğim yoktu. bu anofel tüm kürtleri bölücü olarak görüyor fakat en kral bölücünün kendisi ve kendisi gibi düşünenlerin olduğunu bilmiyor.

şimdi bunu dedim diye bu vuvuzela hemen beni kürtçü ilan edecek. ama bilmez pkk ve kürtçülerle ilgili yazdıklarımı. ne türkçüleri sikime takarım ne de kürtçüleri. her ırka saygı gösteririm severim sayarım fakat biri ben arapçıyım, kürtçüyüm, türkçüyüm derse o herifin hayvandan farkı kalmaz.
Pek tatlı , pek mübarek bir zat-ı muhterem. Pilavlı sohbetlerde görüyoruz kendilerini. O bir maklube aşığı.
gerçekleri yüzüne vurunca deliye dönen zavallı yazar sende suç yok seni kandıranlarin allah belasını versin.
tatilinin kısa sürmesini dilediğim yazar.
sağlam tespitler koyan yazardır, keyifle takip ediyoruz.
(#15680082) onbin kere helal olsun dediğim yazar.
harika yorumlar ve analizlerde bulunan olmazsa olmaz yazar. kürtler konusunda hem fikiriz üstat.
(#15444377) sağlam ayarcı yazar, helal olsun.
tüm entrylerine can-ı gönülden kutladığım türkçü yazar. varol.
(#15321279) ile gereken cevabı vermiş asil ırkçı.
ben böyle yazarın beynini öperim.(#15321279)
severek okuduğum donanımlı yazar.
(#15136486) ince görmüştür helaldir.
tarihe farklı bakmamı sağlayan yazar. teşekkür ediyorum kendisine.
yine bir kürtçü militana kapak çakmış yazar. helal sana.
(#14875300)