bugün

kalemi güçlü yazardır.
(#12067036) Ayar vermiştir. Verilesidir. Ay şey sevilesidir.
(#12109599)

amacını anlayamadığım yazar.
KIZILDERiLi iSMi GiBi BiR NiCKE SAHiP YAZAR. o "viking" bozuyo arada ama.
(bkz: #12303998)

türk milliyetçiliğinin temellerini atan ziya gökalp'in nereli olduğuna bakıversin bir zahmet.
(#12336617) espri anlayışını sevdiğim yazar.
entry budur. (#12938919)
ırkçı. budur yani daha fazla tanım istemez. ırkçı.
ve bu durumdan mutlu.
(#12968141) ne dediğini bilmez yazar.

kendisi dağda ki kürtlerle karıştırıyor ülkede ki kürtleri galiba. eminim ki en az 1 tane kürt kökenli arkadaşı vardır. benim sürüsüyle kürt arkadaşım var. ve bir tanesi demiyor ki, ben kürt vatandaşıyım! hepsi ben bu ülkeye ihanet etmem diyor.

sen böyle düşünürsen, o böyle düşünürse, başkası böyle düşünürse!? nerde kaldı bu birinci dünya savaşında kalan kardeşlik? biz böyle yapmaya devam edersek, iç savaş çıkar, diğer kürtler, o çürük domatesler var ya, onlar işte toprakları alamasalar bile, savaşa sürükler ülkeyi.

kürt, türk ayrımına devam, hiç durmayın. zaten bu ülkede sadece türkler yaşar, türkler ölür. 7 sülalem türk, ama kürtlere yapılan bu ayrımcılık bana koyuyor. neden lazlara, çerkezlere, şoparlara yapılmıyor da, sadece kürtler?
(#12970529)

ayarmatör yazar. eline sağlık.
dönemlerden birinde travian oynadığını tahmin sınırlarıma soktuğum yazar.
(#13327378) güzel yakalamıştır.

güldürme beni editi: evladım malmısın? bunda eksileyecek ne var.
eksilemene diyeceğim yokta nedeni ne olabilir hakikaten merak ettim.
"ben pkk'lı değilim" diyemeyenlerin damarına basmış yazar.

yolu açık olsun.
pkkcıalara hep acı acı sokuşturan türk yazar .
nickini çok beğendiğim yazar.
vikinglerde rütbe sistemi olmadığı için aslında olmayan çavuş.
(#13741081)

ırkçılığın bokunun çıktığını kanıtlayan yazar. ulan "assassin's creed"den bile ırkçılık malzemesi çıkartıyorsanız ben daha ne diyeyim?

öleyim ben o zaman... *
böyle yanlış bir bilgiyi nereden edinmiş merak ettim.
pis ağızlı yazar.
(bkz: kaka sözler söylüyor)
argo kullanıyor.
(bkz: kafa yapan fikirlere sahip)
(#13936676) (bkz: yine duşa soktun kardeş)

geçmiş olsun demek istediğim yazar.
faşist demek kendisi için az gelir ama şimdilik onu tanımlayacak en temel argümanla yetinelim bakalım.
oligraşik sistemle türkleri özdeşleştiren okuduğunu anlamaktan aciz bir ırkçı.
tarih ile zerre alakası olmayan cahil bir yazar. biraz fuat köprülü ve ilber ortaylı okuması dileğiyle.
internet üzerinde oluşturulan karikatürize karakter yazardır. kaale alınmaması gerekir. bütün türk büyüklerine söver, ama Türk Milliyetçiliği yaptığını iddia eder. velhasıl doğrudan birey olmayan internet yazarıdır.
her ergenin ağzından mutlaka 1-2 kez çıkan "uçakların kaynak kodunu vermiyorlarmış yea , abd nin kontrolünde hepsi" yalanını buruşturup çöpe atan destansı kişilik.

(bkz: #14166083)