bugün

sekizinci nesil yazar, nesildaş hoşgelmiş.
son model bi sozluk yazari. enteresan nikiyle dikkit cekecege benziyor.
sozluk senin oyun alanin diledigin gibi kullan. tabi format disina cikmamak kaydi ile.
ölecek olan deniz kızıdır.
kader ortağımdır. iktisat konusunda derdimi anlayabilecek ender insanlardan bu sözlükte. ayrıca hoşgelmiş sefalar getirmiştir.
(bkz: syrena)
isminde kız kelimesi olduğundan mütevellit, yirmi beş saat içinde nickinin altında dokuz, bu entry ile beraber on tane entrye sahip olan yazar. amına koyim benim ilk on entrym yedi ayda oluşmuş lan.

(bkz: ya ben lan neyse bir şey demiyorum)
çıtır çıtır yenilesi.
kesinlikle yanında rakı içilesidir.
yazıktır. ızgarası daha iyi olurdu.
çiçek yağı deniz kızının tadını kaçırıyor.
valla yediğimizden tat alamıyoruz.
ha yağda kızaran deniz teyzesi ile paçal yapılırsa biraz toparlar.
Sözlüğün gülü ablaların ablası uludağın en güzel kızı. broken angel ı. dersleriyle başı dertte iktisat öğrencisi yazar.
sekizinci nesil, nicki enteresan, sanırım kafa dengi yazar.takipteyiz efenim.
hoş sohpet, iktisatçı, bilgili, görgülü, kendine güvenen bir yazar. hoş gelmiştir. iyi ki gelmiştir.
sevdiğim ; bilgili, kafa dengi, görüşleri yerinde, düzgün bir yazardır.
buğulamasının da fena olmayacağını düşündüğüm yazar.
"denizden babam çıksa yerim" mantalitesinin hayalidir. göbeğine de zeytin koyucaksın falan. limonu basıp dalıcan roka soğan allah ne verdiyse. güneşte kızaran rus kızının yanında lafı olmaz ya neyse. isteyen alsın.
denize nazaran en ummadık bi rakı demlerinde cıkagelip, masamda bi kac tatlı sözle değiştirip paradigmamı, kendi gibi de benide aşık edebilme ihtimalidir denize ..
ocağın ateşini iyi ayarlamak gereken pişen kızdır.
fazla yanma kül olursun
http://www.uludagsozluk.com/k/yanma-arkadaş/
nasihat dinlemesini bilen yazardır.
bende mıncırdım o zaman yanaklarından.
mentol yeşili chanel ojeye karşı 2,75lik flormar savaşını açan tatlı dilli civildek yazar.
saol nesildaş, saol hatun kişisi. alışveriş forever!
çok yaratıcı bir nicke sahip nesildaş. ayrıca entrylerini büyük bir zevkle takip ettiğimi belirtmek istiyorum. sanırım çok kafa dengi bir insan kendisi *
(bkz: olsa da yesek)
(#12596685) dağlıca ve aktütünde nerdeydi bunların şerefi.
nickiyle gecenin bu saatinde midemi kaldıran yazar.
maria puder tadında sempatik yazar.
abisinin special k sının içindeki kuru meyveleri çalan beni de gülmekten yaran yazar.

(bkz: sol framede kendi nickini görmek)