bugün

Gece 3 te uyumayan yazara sorulabilecek sorudur. Çoğunlukla dert kokar bu soru. Kısmen iyileride vardır. iyisi yakın bi sigara efenim. iyi geceler.
Edit: canısı saat 7 de uyuyorum bende ama marifet değil bu. Saygılarımla.
Çünkü her zamanki gibi hayko dinliyorum sözlük, şarkıyı durdurmaya gönlüm el vermiyor...
Çünkü uykumuz yok dostum.
neden uyumadığımı bilsen oturur benimle derdime yanardın denesi hede.
her neyse işte ondan.*
Çünkü bir yıl oldu.

(bkz: Ali ismail korkmaz)
-uyuyamıyorum
+neden
-sevgilim ayrıldı benden..
+hadi ya.. takılma yarın seninle bi görüşelim görükle de hem tanışalım hem de bi kafa dağıtalım
-eyvallah. ya sen neden uyumuyorsun ?
+ios 8 çıkmış da onun 1.6 gb lık beta sürümünü indiriyorum amına kodumunun neti gidip duruyor %90 ve 95 de 2 kere gitti inmesini ve kurmayı bekliyorum.
-seninki benimkinden daha üzücü amk.
Kafam da deli sorular var sayın yazar çözülmesi gereken dertlerim var lan benim ilgilenin benlen (bkz: uykusuz Asabi yazar isyanı)
görsel
neden uyumadığı merak edilen yazarlara sorulan sorudur.
Çalışıyorum çok sevgili yazarlar yapacak bir şey yok
Belki sinav haftasıdir.
Unutamadım Çünkü anlıyon mu?
cunku brezilyada saat henuz 23:18.. ehehe..

merhaba ben brezilyadayım..
an itibari ile 114 yazara sorulacak sorudur. demek ki uykuları kaçmıştır.
calisiyorum amk.
bu gece 4.38'de sorulan sorudur. neden canısı? hadi benim işim gücüm var uyumamam lazım.
su uyur yazar uyumaz.
cunku essegin zikinden dolayı...

edit: yok la burda saat: 22 41 amk erken niye uyim.
sözlük kalitesiyle alakalıdır..
bir kaç kişinin offline olması beklenmektedir..
sonra sözlük ve yazar asıl görevini yapacaktır..
bok var.
2.gün önce aldığım laptopun çıkardığı ses kafayı taktığım için uyumuyorum sayın yazar yarın götürücem değiştirmeye kulağımı dayadığım an sesi net şekilde duyabılıyorum inşallah değiştirirler.
Finallere çalışıyorum değerli sözlük.Ne demiş ahmet kaya geceden karanlık sebebim geceden mülteci yüreğim saygılar.
az uyumamak için hiç uyumamayı tercih etmektir.
dertlidir, kederlidir. her nedense ağlıyordur.

böyle bir şarkı vardı sanki.
bir soru cümlesidir. uyuycaz be, tamam.
Canım sıkkın, işler yolunda gitmedi. Oysa ne güzeldi bir hafta önce. Sigaraya da geri başladım. Oldu mu? Bu muydu istediğin?