bi de utanmadan resulün fotoğrafını paylaşıyor. Yahu hadi kuldan utsnmıyorsun. Allahtan da mı utanmıyorsun.
Çok gösterme dincilik gördüm ama bu kadar münafığını hiç görmmiştim.
Ben senin olmayan beynini sikeyimlik insan.
dini kendilerine örtü olarak kullanan yüreksiz midesiz mahlukların olduğu kadar on beş yaşındaki bir kıza şıllık diyebilme hatta onu suçlama yeteneğine sahip mahlukların da var olduğunu gösteren bir başlıktır.senin beyin kıvrımlarını böylesiye düzleştirine kadar kim düzdü? söz konusu sitemin şıllık denildiği için olmadığını hali hazırda beyin kıvrımlarının yoğunluğunu koruyan anlar zaten. şayet bir gün kıymetli bir kadın olursa hayatında umarım evini her ne kadar kitli tutsa da koruyamadığı hırsızlardan birine denk gelmesin. Hayır gelsin dersem senden ne farkım kalır ki?
kusura bakmayın ama o kız o fotoğrafı paylaşırken gelicek yorumları bilerek paylaşıyo zaten oyuncu değil bişey değil o pozun faceye konulduğu zaman 70 yaşındaki dedenin bile yavşıycağını bile bile paylaşıyo zaten kızda kaşar ama adamda abaza tabi. Neden sadece bu adama yüklenilmeye çalışıldığınıda anlamadım diğer yorum yapan adamlarda pedofili sayılır zaten. Not:eksileyin eksileyin yalan mi insanin içinden gelen bisey bu hemen dine bağlamayin.