bugün

windows 7'den haberi olmayan insanın düşüncesidir.
bilgisayarın kötüyse elinin mahkum olduğu sistem.
(bkz: windows 7 çıktı xp strateji oyunu oldu)
sistemi windows 7'ye yetmeyenlerin söylemidir.
bu devirde hala 512mb ram, 80gb hard-disk ve amd tek çekirdek* bilgisayarıyla teknolojiye tutunan insanın gerekliliğidir.
şahsımın yaptığı eylemdir. zira hem seviyorum hemde windows 7'yi falan işletmez benim makine, gerek yok fantezi aramaya.
1990 öncesinde doğup, milenyum çocuğu olmayan insanlardır. sümüklü bebelerin bilgisayar mağazasına gidip "baba bana bunu al" diyerek aldırdıkları laptoplarda xp olmaz.
xp nin vista dan daha iyi olduğu gerçeğini kabul eden şahıs kişi. ha windows 7 yi duymuymudur meçhul
sistemi w7 yi kaldırmayanların şahısın işidir.ulan sözlük hala w98 kullanıyoruz.
(bkz: cool adam bana pc al)
Hali hazırda XP bir işletim sistemi olduğu için ortadaki eylem tam anlamıyla doğrudur. Aksini iddaa eden arkadaşlar 'xp nedir?' sorusunu kendi içlerinden cevaplayabilir.
Not: Win 7 kullanıcısıyım.
windows 7 kullanırken bile çoğu programı windows xp uyumluluk modunda çalıştıranların bok attığı eylem. bırak allasen.
vista, windows 7 kullanıyor olan yazarın kesinlikle katılmadığı saçmalık.
xp nin yerini ikiside tutmuyor. kim ne derse desin xp daha pratik. * * *
vistayı da 7 yide deneyip ne varsa eskilerde var diyen ve hala xp kulanan kişinin varsayımıdır.
(bkz: o benim)
vista, 7, linux gibi işletim sistemlerinden yoksun kişilerin gerçekleştirdiği eylem.
doğru yapmaktır. xp bilgisayarın değişmez işletim sistemidir.
forever windows 1
(bkz: hala mario oynamayı biliyorsun ama)
zamanında windows 3.1' i işletim sistemi sayanların yaptığı eylemin aynısı.
linux mint kullanmamış kişilerdir.
xp'yi hala işletim sistemi sayanların bir de 2012 yılında hala bu sistemi kullanıp fanatikçe savunan ve windows 7'den daha iyi olduğunu iddia eden versiyonları bulunmaktadır.

(bkz: evlerden ırak)
şu ana kadar microsoft'un geliştirdiği en stabil işletim sistemi olduğu için doğru sayılabilecek önerme. fakat gelişen teknolojinin gerisinde kaldığı için şu an kullanılması ne kadar doğru ve verilmi olur orası tartışılır.
en yaygın işletim sistemi olmasından ötürüdür.