graffitide graffiti yapan kişiye verilen ad ingilizcesi yazar demektir
Writer : çizer ya da yazar
Terim anlamı : Graffiti ister şekillendirme ister kompozisyon ister karaketer çizerlerine writer denir. tabii yabancı bi kelime Türkiye de aslinda buna çizer deyip türkçeleştirmemiz lazım.
ing. muharrir.
(bkz: author)
(bkz: o şimdi çaylak)
çim adam sevgisi büyük olan yazar.
ntv muhabiri'ni anımsatan yazar.
basın yayın organlarında haber yazan kimseler için de kullanılıyor artık. türkçesi yok sanki.
kısa ve net entry lerle özet geçen sözlük yazarıdır. *
(#11173583)

no'lu entrysi ile yarmış, sözlükçülerin fulltime güncü ablası. kendi sözlüğü bile vardır o derece ...
writer diye nick alacak kadar dev ego sahibi kişisi.
(#11183475)

mesleği konusunda tereddütler uyandıran yazar writer paperback.
yirim yirim denilecek, yaratıcı başlıkların sahibi. *
hiperaktif, olası mum ışığı davetlisi ...
bu ara psikopata bağlamış yazar. yanaşılması ciddi darbesel bozukluklar yaratabilir. dikkat!!!
kendi nickaltına yığılmış yazar kişisi ...
vıraytır
(#11190774) hacı emin misin ya. o zaman bundan sonra daha dikkatli olayım. bu şekilde yaptığın tespitler ile bizi ne kadar çok aydınlattığını bir bilsen üstad. büyüksün.
f klavye kullanıyorsa taktidirimi kazanmış yazardır.
write - wrote - written ın amca oğludur. yarasın koçuma. *
writer a yamuk bana yamuktur.
yersiz tipi celebritylik takıntısı geliştirdiğinden kuşkulanmaya başladığım cancişim, badim ...
"iyi misin?" diye sormak istediğim yazar.
komiktir. nick altı entryleri sayesinde yine bana bulaşılmasını sağlamış yazardır.
(#11238431) şaka gibi yazar. 6.nesilmiş adam haklı nick altının az olmasından yakınmakta. bu kadar üzülmesine yüreğim razı gelmedi koştum hemen nick altına.kendisine buradan selam ederim.
nickimin anlamını bilen ilk ve tek yazardır. *