bugün

(bkz: yüzüne vurmayın)
forum yerine yanlışlıkla sözlüğe üye olmuş şahıs.
uğrunda şarkılar yazdıracak genç. şarkının adını bile buldum, womanizer'ım sana aşığım.
(bkz: ezerler seni yiğen daşşak gecerler senle)
"hakkında bu kadar entry girilince yakışıklı oldu sandım" yazarıdır.
türkiyede her erkek 189 cm boyundami diye beni düsündürmeye baslatmistir. sanki bilmedigimiz bir yer bilmedigimiz insanlar.
(bkz: 2009 un en yakisikli yazari/#6721894)
(bkz: devede de boy var)
(bkz: Kiskananlar Catlasin)
zampara.
ayar manyağı olan ve bunun pek farkına varamamış yazar. önceleri üzüldüm ve üzerine fazla gidildiğini düşündüm. ancak, çıkmaya çalışırken çırpınışları kendini daha dibe çekti. 2009 un yakışıklısı değil ama günün celebrity si oldun.
(bkz: mühim olan boyu değil işlevi)
bu gece kaç hatunu yatağına düşürdüğünü merak ettiğim yazar.
(bkz: yürüyedur başkan)
kafasının içiyle değil dışıyla övünmeyi seçen yazar. peygamber efendimizin bir hadisi geldi aklıma nedense. ne demiş?

''bırakınız sizi başkaları övsün'' *

edit: resmimi koymayacaktım ama gelen mesajlardan sonra dayanamayıp koyuyorum. yurdun çeşitli yerlerinden ve dış temsilciliklerden mesajlar aldım abi koy resmini de alem yakışıklı görsün diye.

(bkz: http://img189.imageshack.us/img189/7279/91089911.jpg)
the all american rejects isimli punk rock grubunun da coverladığı britney spears şarkısı. bir punk rock grubu neden böyle bir şarkıyı coverlar diye merak ediyoruz. onlar da açıklıyorlar, britney'den daha iyi yapabileceğimizi göstermek için söyledik. ki gerçekten de öyle. müthiş söylüyor, müthiş çalıyorlar. bir erkek bu kadar mı güzel lollipop der!
(bkz: seksi fotoğrafları için tıklayınız)

görsel

harbi kırık bu sıpa.
ısrarla ve ısrarla 2009'un yakışıklısı olmak için çalışan, azimli yazar.
(bkz: hırs kötü birşeydir)

(bkz: komik duruma düşebilirsin)
(bkz: hadi evladım göster amcalara pipini)
askerde her sabah televizyonda klibi izlendiğinden, duyulduğunda gereksiz hatıraları canlandıran britney spears şarkısı.
klibe değilde telefona bayıldım.
(bkz: 5800 XpressMusic)
klibinin bütün linkleri silinmiş (bkz: britney spears) şarkısı. uğraşıp link aramadım, bulamadım. ilk yüzüncü entry'im oluyor aynı zamanda.
sözlüğe resim koymak gibi bir hataya düşen sanırsam sözlükten hatun kaldırmak eylemini gerçekleştirmeye çalışan yazar kişisi.*
(bkz: şizofreni)*