bugün

kadın avcısı erkekler için kullanılan zorlama, ama güzel söz.

(bkz: ladykiller)
britney spears'ın circus adlı albümünün çıkış parçası.

superstar
where you from, how's it going?
i know you
gotta clue, what you’re doing?
you can play brand new to all the other chicks out here
but i know what you are, what you are, baby

look at you
gettin' more than just re-up
baby, you
got all the puppets with their strings up
fakin' like a good one, but i call 'em like i see 'em
i know what you are, what you are, baby

womanizer

boy, don't try to front
i know just what you are

womanizer

daddy-o
you got the swagger of champions
too bad for you
just can't find the right companion
i guess when you have one too many, makes it hard
it could be easy, but that's who you are, baby

lollipop
must mistake me as a sucker
to think that i
would be a victim not another
say it, play it how you wanna
but no way i'm ever gonna fall for you, never you, baby

maybe if we both lived in a different world
it would be all good, and maybe i could be ya girl
but i can't 'cause we don't

http://justjared.buzznet....izer-mp3/#comment-7781681
blackout faciasından sonra britney spears'a ilaç gibi gelecek şarkı. çok güzel valla insan dinledikçe yerinde duramıyor.*
bi anda bütün listeleri alt üst etmiş olan britney şarkısı. aynı zamanda 2 şarkılık single'ı.

not:bu tarz sevmem ama herkesin zevki kendine tabi.
zampara.
britney şarkısı. klibi yine diğer klipleri gibi. özellikle toxic klibinde olduğu gibi erkeklerin üstünde aynı seksi hareketleri sergilemekte. kıpır kıpır bir şarkı aynı zamanda. tarzı olmasa da insanın , duydumu tempo tutuyor. önemli olan da bu değil mi? bir şarkı kendine eşlik etmesini sağlıyorsa güzeldir.
kliptende anladığımız üzere britney azıtmış. sevenlerine ve ingilizce okuyamayan kişilere müjde efendim. nakaratı mı neyiyse artık şu vomanizer dediği yeri yazıyorum.

''vumma naza vumma vumma naza yoor vumma naza oo vumma naza oo yoor vumma naza beybi''
''yuuh yuuh yuha yuuh yuuh yuha vumma naza vumma naza vumma naza''

haydi iyi söylemeler. klipteki oğlan da bayağı saftirik birine benziyor. kız eviriyor çeviriyor, tık yok çocukta. pis herif.
britney spears'ın döktürdüğü şarkı. ama klibe hiç değinmiyorum.
britney spears'ın döktürdüğü klip.. şarkıyı hatırlamıyorum..
Dilimize en kısa zamanda girmesini beklediğimiz ingilizce kelime. Mesela : " Benü vumınayzır etme bağyan! "
yorre vummınayza dışında bir söz öbeği içermese de dansları, ayarında erotizmi, çıstak çıstaklığı kısacası bütün popülerliği ve basitliği ile tam bir britney şarkısı.
klibinde britney spears sokakta hanimefendi mutfakta asci yatakta orospuyum imaji verdigini sarki
Klibi ile birlikte görüyoruz ki; Britney artık o istediğimiz, özlediğimiz eski Britney'e doğru fazlasıyla ulaşmıştır. Nakaratı yukarıda da denildiği gibi anlamsız olsa da, kendini dinlettiriyor, izletiyor, dans ettiriyor. Önemli olan da bu.

(bkz: Welcome Back Britney)
britney spears a vucudu porsudu iki çocuk doğurdu yaşlandı diyenleri dumura uğratacak olan kliptir. taş gibi hatun daha n'olsun be sozluk. dimi.
türk dil kurumu ve türk tarih kurumuyla şarkı ortaya çıktığından beri mail'leşiyorum.önce kadındelisi,uçkurdüşkünü gibi kelimelerde tartışıyorduk ama bu womanizer kelimesine en uygun türkçe(tam değil,türkçemsi) kelime benimki seçilecek gibi:

(bkz: hatunatör)
avratbaz** kelimesinin gavurca karşılığıdır.
http://www.youtube.com/watch?v=yuizdhhd2aa
(bkz: uncut)
(bkz: manitacı)
(bkz: barney stinson)
christian troy'u hatırlatan sıfat/sıfatımsı.
(bkz: nip tuck)
zaman ötesi klibiyle göz dolduran şarkı.
Britney için (bkz: küllerinden doğmak)

edit: an itibariyle üşenmeden saymış bulunduğum ve içinde 40+ defa womanizer sözcüğü geçen şarkıdır kendisi aynı zamanda.

tabii bu konuda tek geçtiğim, üstad(!) ibraam tatlıses in tek tek şarkısıdır.kendisi bu şarkıyla tekrar babında sınırları zorlamıştı. *
4. nesil yazar ama entrysi an itibariyle 16 dır.
sivas kangal lı olduğunu düşündürmektedir.
dördüncü nesil yazar olmasına karsın sözlükte pek bir yazarlılıgını göremediğim kişidir. sanırım sözlüğe geliş sebebi kendi reklamını yapmasıdır. erberk ajanstan mankenlik teklifinin gelmiş olmasını duyurması gibi...
acayip sexi bi klibe sahip süper britney şarkısı. klipte britney i toxic ten sonra hem sarı, hem siyah, hem kızıl saçla görüyoruz. klipteki çocukta pek bi hoş.
güncel Önemli Başlıklar