bugün

japan tobacco international firmasının çalışması sonucunda alınan karar. aslında bu indirim 15 gün önce yapılacaktı, fakat camel stoğunun yetişmemesi ve haftalarca piyasa da yok satması nedeni ile bekletildi. şimdi daha da sağlam gelmeyi planıyorlar.

bu ay sonu gelmeden winston sigaraları 6.5 tl ye düşmüş olacak. ve winston yepyeni bir paket sunumu ile karşımıza çıkacak.
inşallah, bekleyelim madem.
Kalitesi de düşeceğinden sigarayı bırakmamız gerektiğinin beyanı.
içecek sigara kalmadı amk ucuzlayan sigara ld tadı veriyor.
semra hoca görmüş hababam gibi alkışladım başlığı görünce hadi inşallah.
yalancının dedirtendir. cidden beyler bunun şakası olmaz.
(bkz: Bok için)
tobaccoda genel müdürüm külliyen yalan.
genel müdür olduğunu söyleyen arkadaşların yaklaşık bir aydır winstonlarda stok çalışmasını yapıldığını bilmesi gerekir. jti çalışanları camel grubunun düşmesinden bu yana satışlarında artış olduğunu, torbalı fabrikasının şu anda neden abartılı bir şekilde winston ürettiğini araştırması lazımdı. jti grubunun satışlarını camel artırırken neden winston basılmaktadır ve neden bu sigaraya ağırlık verilmiştir?

bilmiyorlarsa araştırsınlar. pazar payında phlips morris kadar olamadı isek, genel müdürler bu sorumluluğun neresindedirler. kendilerine aynada bakması gerekir.
Öncelikle sözlük yazarı olan ve fakat reşit olmayan kardeşlerimiz için gelsin: sigara sağlığa zararlıdır ve kesinlikle dostunuz değildir, lütfen kullanmayın.

Sonralıkla: "Allahım çestırfild e, kemıl a, kent e hep ındirim yaptıp mahvettiler güzelim sigaraları, sen malbuş a zeval verme yarabbiii! " dediğim haber. Bari onu ağız tadıyla kaliteli kaliteli içelim.
Bırakın bence valla cebimiz para görüyor bırakmak süpermiş ya hem zammış falan umurunuzda olmuyor ben bıraktım biliyorum.
stok yapılabilir.
fakir tesellisi.
önemli olan marlboro'nun ne kadar olacağı.