bugün

sürati ve toplara sert vurması nedeniyle yapılan, işe yarayan eylemdir. brezilya milli futbol takimi'nda ve real madrid'de ronaldo * ile fırtına gibi eser.
kafa toplarında çok zayıf kaldığından tercih etmediğim olay. ama sol açığa koyunca işe yarıyor, hem uzaktan şu atabiliyor, hem de hızla çıkıp güzel ortalar yapıyor.
son oyunda fenerbahçe'de oynayan carlos'u kezman'ın yerine forvette oynatmak çok mantıklı bir hareketttir. en azından toplara iyi vurur, arada sırada gol yapar falan.
ki gerçekte de daha iyi oynar ve daha yararlı olur bence carlos forvette kezman'a nazaran. feldkamp olsa kesin oynatırdı.
onun yerine david beckham da koyulabilir, boyu da var hatta servet çetin en baba forvettir, biraz gol kaçırır yavaştır ama yere sağlam basar. Ve servetin yanınına bir adet baki mercimek'te koyarsak futbol tarihinde rekorlara imza atabiliriz.
master lig'de yapıldığı zaman çok işe yarayan eylemdir. zira takım güçsüz olduğundan, bu oyuncuyla atılan goller bir çok maçı kurtarır. *
playstation 1de winning serisini oynayan ve real madrid ya da brezilya yı alanların genel olarak * yaptığı birşeydir. kıl olmuşumdur her zaman. kardeşim derim real madrid i alana. raul gibi bi adamı şu carlos yüzünden yedeğe alıyorsun bu nasıl iş. aldığım cevap hep aynı raul de 19 koşsun 19 vursun onu da oynatalım * . carlos ile hep sağdan girip sol doksana döşer bu adamlar ve en sevimsiz oyun tarzıdır herhalde. hele yanında ronaldo ve rivaldo varsa sormayın gitsin.
(bkz: kurt hoca)
bir üst versiyonu için;

(bkz: playstation 2de peter crouch u defans almak)
mantiklidir defansa alinsada gol atmak icin gittigi forvetten donene kadar kendisi yuzunden bir gol yemek hiçte sasirtici bisi deildir.
(bkz: fifa 2005 te patrick viera yı forvet yapmak)
raul'u de defansa çekmekle tamamlanabilecek taktik.
konu görüldüğünde "vay be demek başkaları da yapıyormuş" psikolojisine sokan durum.
her winning oyuncusunun hayatı boyunca en az bir kere yaptığı, rakipleri deli ettiği taktik.
servet çetin'i fm 2009'da forvet* oynatmaktan daha mantıklı olan eylem.
Forvet bölümününün orta en gerisinde oynatmaktır. Sağ ve sola raul-ronaldo ikilisini koymakla taktik tamamlanır. Carlos sustururum şutlarıyla rakibi knock-out eder, size mactan sonra laf sokmak kalır.
muhtemelen ağların yırtılmasını sağlayacak durum.
rakip takımın acizliğinden zevk alanların taktiğidir.
geleceğin mustafa denizlisini yaratmak diye tabir edilebilecek durum.
bi 8 sene önce yaptığım taktiktir . RRoberto Carlos bilindiği üzere bücürük bir futbolcu adamı defansa koyunca frikiklede baraja hep o geçiyordu benim arkadaş da hep onun üzerinden gol , bi ara sırf defansa geçmesin diye forete koymuştum . daha iy sonuçlar alır olmuştum o zaman vazgeçilmez mevkim olmuştu forvet carlos için . Ben denedim siz de deneyin zararlı çıkmazsınız .
(bkz: goal storm 98)= (bkz: winning eleven 3)
(bkz: winning eleven 4)
(bkz: türklere özgü davranışlar)

bir nesil bunu yaparak büyüdü.

gri ps1 konsolunun başına geçip...

raul'u sol bek, carlos'u da brezilyalı ronaldo... gerçek ronaldo... büyük ronaldo... kel ronaldo...*

ile forvette oynatarak.

bizim nesil ps1'de hep real madrid'i aldı. hep. ama hep. yani arkadaşta.

yani real madrid hep real madrid ile maç yaptı. sırf roberto carlos'u forvet oynatmak için.

orta sahadan toplar ps kolunun 4'lü sağ tuşundaki üstteki üçgen tuşuyla,

derin pas olarak hep savunmanın arkasına atıldı.

edgar davids ile winning eleven'ın en hızlı koşan futbolcusu roberto carlos'a.
geçenlerde keşfettim olay. adam forvette daha faydalı oynuyor. bi deneyin derim bence.
Ronaldinho’yu da kaleci oynatmıştır illa bu kişi.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar