bugün

yazı ile winning eleven eleven olarak yazılabilecek, seneye pisayasaya çıkacak olan konami firmasının futbol oyunu.
(#1095284) derken acaba 2008'denmi bahsediliyor.
bu oyun ilk next gen winning versiyonu olacaktır beklentiler büyüktür.
heyecanla beklediğimiz fifa ayarmatörü oyun.
açılışta "world soccer winning eleven eleven" sesini merakla beklediğimiz oyun.beklentiler büyük değildir zira büyük beklentiler hayal kırıklığı yaratır.
yavas olmus gibi. *
olağan üstü grafikleriyle dışardan görenlere "kimin maçı bu?" dedirtmiş oyundur.
eleven'ın iki kere tekerrür ettiği oyun'un ismi
6 eyül 2007 de çıkacak yeni versiyonu dolayısıyla merak edilen oyun. yani yapılan bol transferler dengeleri değiştirecek gibi. *
gerçekten futbol zevki veren tek oyun.
türkiye ligi versiyonu da piyasaya düşen oyun. ekranın sağ üstünde lig tv amblemi vardır. süper lig takımları falan, filan...
werder bremen i seçin, üzülmezsiniz *
oyuncu dönüşleri ağırlaştırılmıştır ayrıca gol atmakta eskisi kadar kolay değil.
play station 1 ile piyasaya çıkan ve teknolojiyle birlikte müthiş bir atlama yapan en iyi futbol oyunu.
sabah akşam ps atan bir adam değilim ama, bünyenin canı tespit çekti ve soluksuz açtım başlığı.

(bkz: winning eleven 11 deki capun hakemin özel hayatı) eveet, az daha, coşup böyle bir başlık açacaktım ki sol frame i, kederden keder vurmak istemedim. efendim uzun süredir bunu düşünüyorum. ne zaman ps ın başına geçsem, bu tahammülsüz kişilik, mutlaka en az bir maçımı yönetir. sonuçta futbol denen, güzel gollerin yanında sağlam mücadeleleri de bünyesinde taşıyan güzide bir spor dalıdır. ama anladığım kadarıyla, bu japon hakem, durumun farkında değil. maç boyu beni kolluyor; ola ki 'terso bir hareket yapılsın da cart diye s.ktir edeyim futbolcuyu' diyerekten.

sonunda eşşiz bir tespite ulaştım! ps ın yaratıcılarıyla alakalı olmaktan çoktan çıkmış durum. bu adam da başka bir problem var! nedir yani? niye bu kadar tahammülsüz? her pozisyonda düdükle niye oyunu kesip duruyor? nerde kaldı görsellik? ve sorularımın cevabını buldum galiba:

(bkz: winning eleven 11 deki capun hakemin özel hayatı)**
en yakın dostumu bana attığı beleş gol yüzünden bıçaklayabileceğim, cm den sonra en çok sevdiğim oyun.
özellikle maçı yağmurlu havada oynamak harika.
ps2 versiyonu 8mb lik memory card'ın yarısını kaplayan lanet oyun. smackdown vs raw 2011 için yer kalmamıştı lan. krize girecektim. *

edit: ne kaplaması amk. tamamen bitiriyor memory reyiz'i.
On birinci nesil veletlerin bilemeyeceği oyun.
güncel Önemli Başlıklar