bugün

sikimsonik bir işletim sistemi. başlat menüsü tam bir rezalet.
windows un geçiş işletim sistemidir tablet ve telefona benzer o yüzden pek tutmadı seveni var sevmeyeni var.
aynı sorundan muzdarip olmuş bir yazar olarak w10u kim çıkarıp piyasaya sürdüyse amk. hayır w8e döndüm eski stabilliği yok amk.
bir süredir lisans süreniz doluyor problemi çıkıyordu.
windows orjinal, laptop'u yeni aldığımda yüklüydü.

yarın bitiyormuş, kardeşim daha yeni söyledi. halledeyim dedim, dreamspark'tan yeni bir key aldım. kabul etmiyor. meğer benimki windows 8.1 pro, key verdiği ise Embedded 8.1 Industry Pro Evaluation adlı sürümüymüş. şimdi onu yüklüyorum 6-7 saate bitecek inşallah.

kurmazsam ne olur veya yüklerken yüklenecek dosyaları setuplayarak açmam yeterli olacak mıdır kurulumu karışık mı? bilen birileri aydınlatabilirse sevinirim.
oyun oynayan adamaın kalamsı gereken sistem. win10 hala beta. Win 8 bildiğin admalar dokunmatik ekran için tasarlamışlar. Sonrdan normal ekran gelince güncellediler. O ara dokunmaitk laptoplar fln modaydı tutmadı. Şimdi arasan bulmazssın. 4 bilmedin 5 sn masaüstündeyim .hiç bir sorun yaşamadım. Sövenler niye söver hiç anlamadım. Windows 10 a da ne gerk vardı diyorum.
ilk başta windows 7 den sonra garipsesem de artık gayet alıştım kullanmaya hatta geçen gün 10 a geçiyim deneyeyim dedim, 10 o kadar ters geldi ki( ters gelmesinin yanında ayrıca 8.1 de yağ gibi akan bilgisayarımı nedense kağnı haline getirdi) ayarlardan eski versiyona geri dönü bulduğum gibi geri döndüm 8.1 e. sıkıntı çıkarmadığı sürece 8.1 deyim dual bootda 7 de var ama nedense belli bir süre sonra sapıtmaya başlıyor 7 bende, 8 daha sapıtmadı. 7 yi uzun zamandır açmadım o derece, win 8 in açılışı ve kullanıma hazır olması gayet hızlı, ha en hızlısı xp ama ona da destek veren yok *
bircogunda ucretsiz olarak 1 yillik surum veriliyor. eger yoksa acik kaynak iyi secim
En iyi işletim sistemidir. Güçlü bir sistemle saniyeler içinde açılır bilgisayar.
gta vice city, haulin gibi eski oyunlari ilk defada acamayacaginiz isletim sistemi.
bok gibi. uygulamalari kapatmaniza ragmen arka planda gorevi sonlandir demezseniz kapanmiyor.

metro uygulamalar da ayni bok desktoplar da. kapatmama ragmen arkaplanda duruyorlar.

orjinal 8.1 kullaniyorum. cracklilerde boyle sorunlar yasamadim. internetim olsa da linux dagitimi indirip kursam.
Windows 8 ile çalışan donanımın aynısıyla mükemmel çalışacak bir şekilde dizayn edilmiş.
güncelleştirme yapıp her şeyi bok etmesin diye bilgisayarı kapatamıyorum. uyku veya hazırda beklet'e alıyorum işim bitince.

işte öyle bir işletim sistemi türüdür. ayrıca kendine bağımlı etme hususunda bire birdir.
linux sistem uzmanı olarak sevdiğim, kurulumdan sonra metro ekranındaki masaüstü hariç tüm ikonları temizleyip sık kullanılan programları sabitleyerek uygulamalara erişiminizi kolaylaştırabileceğiniz veya windows 7 alışkanlıklarını sürdürmek istiyen kullanıcıların classic shell yükleyebileceği işletim sistemidir.
O kadar pahali donanima intel core i7 islemci, yuksek ekran kartina ve 120gb ssdnow a ragmen dandik bir metin belgesini acarken tirst tirst hareketler yapan surum. Windows 98 de boyle seyler olmuyordu ya.
Ne güzel win 8 kullanırken bana sormadan danışmadan kendiliğinden yükseltilen sistem. Be o Çocukları size ne belki ben 8 kullanacağım 8.1 istemiyorum belki!? Pc 1 saattir hata verip duruyor kapanıyor yeniden aÇılıyor üzgün suratlı bir ifadeyle windows başlatılamadı diyor . Durduk yere başıma iş aÇtınız o Çocukları , parayı bulayım mac almazsam . Görüşeceğiz sizle amk kıytırıkları :@ .
insanı sinir hastası yapan sürümdür. Ne zamandır güncelleme yapmıyorum aklıma geldi güncelledim. Güncellemez olaydım. bilgisayar ayarlarına giremiyorum. metro arayüzü çalışmıyor. Tüm sürücüleri güncellememe rağmen hem de. Bilgisayar ayarlarına girebilsem sıfırlayıp 8'e dönücem ama yok olmuyor. Sonunda elimde kalıcak bilgisayar. etmediğim küfür kalmadı. ama yok güzellikten anlamıyor. artık son olarak başka bir bilgisayardan 8 sürümünü indirip dvdye yazdırıcam o şekilde kurmayı denicem. yok o da olmazsa servis yolu göründü artık.
COK iĞRENÇ OLMUŞ, iŞMALIK SEBEBiDiR.
pc versiyonunun crackleri elime geçmiş harika os. ayrıca w7 başlat tuşu işe daha derli toplu.
ne tesadüf sabahtan beri 8.1'e sövüyordum entry.
kullanmayı neden zor buluyorlar anlamış değilim. ilk defa xp'den rahat kullanıyorum bilgisayarı. hala "onda başlat tuşu yok ehe" diyen mallar bile çıkıyor. fakat oldukça kullanışlı. gerçekten istediğin dosya ve klasöre anında ulaşıyorsun.

kasma yok, yazılım sorunu yok, arayüzü harika, kullanılabilirlik muhteşem.
benimde kullandığım telefon işletim sistemi.

takılma kasma problemi sıfır.
windows 8.1 pro dan memnun olanlar ve çılgın hırsız oynayanlar var mı oy eman eman?
bugün aldığım laptopumdaki sürümdür.

bilgisayardan hiç anlamayan bir insan olarak pc nin dilini türkçe yapmak için bir hayli çaba sarf ettim, videolar izledim ama nafile. allah rızası için biri bi akıl versin. aldığım pc de lenovo g50 70.
kafasına göre güncelleme yapan ve beni yarım saattir bekleten işletim sistemi, kafam girsin ama ya.
kullananlarda disk kapasite sorunu olup olmadigini merak ettigim surum.
güncel Önemli Başlıklar