bugün

7/24 online olduğum uygulama. O derece işsizim.
akılsız telefonla geçirdiğim son 15 günden beri kullanmadığım uygulama. yokluğu o kadar rahat ki kelimelerle tarif edilemez.
Milyonlarca aşk başlatıp bitiren mesajlaşma uygulaması.
Ha gerek varmı yok.
Eskiden 10.000 SMS paketi vardı.
Onu yapar konuşurduk yâr la.
Şimdi sikiksonik oldu herşey be.
insanların yüzyüze konuşamadıklarını yazarak konuşmaya yarayan mesajlaşma programıdır.

Aşklar bile bu uygulamayla sürdürülür uzaktan ilişkiler vs.
ya yazı stilini bold, italic yapmaktan ziyade yazı tipleri falan olsa ha. titreşim mesela, sesi değişse.

hani msnle büyüdük biz. kolay değil halen kolay değil.
ne için kullandığına göre değişir, ben uluslararası müşterilerimle 7/24 görüşebiliyorum gayet de ekonomik oluyor, işte insan böyle böyle zengin oluyor, siz hala alooo kime online sın modundan devam gençler...
Eskiden görüşme ücretleri pahalı olduğu için aramak yerine mesaj atardık. Numara taşıma ile her yöne arama yapmak normal fiyatlamaya döndüğü için artık mesaj atmak yerine arayıp konuşmak çok daha makul geliyor.

Ne var ki whatsapp fotoğraf gondermek için hala en iyi secenek olduğu için fotoğraf göndererek yorum yaptığınız dügün nisan gibi aktivitelerde hala çok kullanışlı.

Whatsapp sms (text) dönemini kapattı sayılır ama ben hala mesaj gonderip almayı seviyorum. Whatsapp fazla kolaylaştırıcı olduğundan mekanik bir hal aldı. Ben ilk cep telefonumu 1998 de aldim. Mesaj bekleyerek geçen onca yıldan sonra insan mesaj beklemeyi de sever hale geliyor.
sayesinde en son sms i ne zaman attığımı unuttuğum program...
sesli mesaj harici hiç bir şekilde kullanmadığım, kullanmam dediğim uygulama.
geçmiş mesajları geri getirmek değil de asla geri getirmemek için ne yapmalıyım ?
çok güzel uygulama. yeni güncelleme gelmiş. onu bekliyoruz. yazı tipleri vs değişecekmiş bakalım
Operatörlerin nasıl olsa kimse kullanmayacak diye paketlerin hepsine 5000 10000 sms eklemelerine neden olmuş uygulama.
yeni bir gizlilik zamazingosu gelmiş ama bir sürü uğraştırıyor. biri mesaj atmış hadi doğrulayak diye sanki amk özel bir şey konuşuyok ne konuşuyok da gizliyon dedim.
sabah ekranda çıkan uyarının ne olduğunu anlamadığım uygulama.
son gelen uçtan uca şifreleme uyarısı, iki kişi arasında gerçekleşen mesajlaşmanın başka kimse tarafından okunamayacağını, bu konuşmaların şifrelendiğini belirtiyormuş. tabi hemen akıllara şu soruyu getirmiştir. "ulan önceden başkaları okuyabiliyo muydu ulan allahsızlar??"
whassaaaap tereyağlı ballı yapraaam?

bende çalışıyor bu arada. güzel gayet.
2 senedir mahrum kaldığım gerekli uygulama .
telefon numarası istemenin nazik yolu hâline gelmiş uygulama.
Android e yaptığı yeni güncelleme ile bildirimler kanalıyla hızlı cevap verme özelliği gelmiş. Üstelik o iğreç uzun beyaz ve Türkçesi bozuk bildirim de değiştirilmiş.

Aslında ben 2011 yılında iphone 3 kullanırken jb yaptığım telefonumda bitesms ve WhatsApp plus ile bu özelliği kullanıyordum. iphone da ios 9 ile böyle bir hızlı cevaplama özelliği getirilmişti. Ancak WhatsApp için geçerli miydi bilmiyorum. Şimdilik bir tık daha güzel bir uygulama kendileri.
acaba kaybolup gittiği zamanları görüp "bizim zamanımızda whatsapp vardı ya" diyebilecek miyiz?

kim derdi koskoca msn kaybolup gidecek diye, belki bu da kaybolup gider 15-20 sene içinde.
Bi kere piyasayı kaptı ağzıyla kuş tutsa zor ötekilerin işi.
ilişkilerde gereksiz yere sıkıntı çıkaran program.
saat başı durum değiştiren pelinsuların otladığı yer, bölge.
Yeni güncellemeyle birlikte gelen açılır pencere olayı güzel olmuş ama ben yakın zamanda yine bir güncelleme gönderip ayar çekeceklerini düşünüyorum.
Memduh şevket esendal hafıza videosunda vassap beyi temsil eden kelimedir. Bi burda işime yarıcak sanırım.