bugün

Androidine güncelleme gelmiş uygulama. Yahu arayüzü hoş olmuş lollipop gibi daha ne istiyorsunuz? ayrıca ekleme bölümü şekilli açılıyor şekil olmuş.
on güncellemeyle aldığı ios görünümüne zamanla alışırız ama varsa şu aptal yeşil rengi değiştirmenin bir yolu helal süt emmiş ya da emmemiş biri söyleyiversin diye düşündürten uygulama.
whatsappda çağrı geçmişini silmek için saat simgesine tıklayın. Türk insanının en büyük kuruntusudur, lanet olasıca huy.
telefonum galaxy aça olduğu için yukleyemedigim arada bir yükleyip yükleyip sildigim programdır zira telefonun hafızası 2 gb ya tvitter ya watsapp ikileminde kalıyorum bnde genelde tvitterı seciyom .

--spoiler--
facebooku hiç demiyom bile
--spoiler--
son arayüzünü dün gördüm artık bambaşka bişey bi facebook bi twitterdan fakrsız.
güncel hali gayet hoş olmuş uygulama.
Yeni yüzü telefonuma otomatik olarak yüklenmiş uygulama.
Bir grubum var ve bu gruptan gelen mesajlara tıkladığımda whatsapp atıyor. Whatsapptan çıkış yapıyor yani direkt. Normal konuşmaları da bir sıkıntı yok, sadece gruba tıklayınca oluyor bu, sildim tekrar yükledim,düzeldi ama mesajlar birikince tıklıyırum yine atıyor.. Bilen arkadaşların acil yardım etmesini rica ediyorum. Mesajları bekliyorum.
Not: iphone 3gs kullanıyorum...
Yeni tasarımıyla yine, yeni ve yeniden kendini bok etmiş uygulama. Ya merak ediyorum siz böyle arayüzü falan değiştirirken hiç yanınızda, yakınınızda biri olmuyor mu, hacım bak şuna nasıl olmuş, diyebileceğiniz? Ya da bu arayüzü yaptınız yayınladınız kimse beğenmedi, kendinize hiç sormuyor musunuz ulan biz ne bok yedik diye?

Daha önceleri facebook da böyle sürekli arayüzü değiştirirdi, her seferinde daha kötü olurdu, şu an her şeyiyle boka sardı zaten. Giresim gelmiyor WhatsApp a amk, ne biçim olmuş.
Olmasa hala 20 liraya 10000 sms yapardik.
Lanet. En nefret ettiğim uygulama. Boşuna kullanıyorsunuz. Silin gidin. Bize kattigi hicbir şey olmadigi gibi bizden aldiği çok şey var.
bu kelimeyi duyunca aklıma direk, elleri tükürük ve krem karışımı kokan ince parmaklı kırmızı ya da pembe ojeli, elinde smart telefonu, saçları yüzünü kapatan, yolda yürüyerek birşeyler yazmaya çalışan, tüm dikkatini telefonuna vermiş sidik kokma potansiyeli olan kızlar geliyor
etrafınızda o esnada o uygulamayı kullanan çok kişi varsa bağlanıyor ibaresi çıkaran ve bir süre beklettiğini gözlemlediğim mobil uygulama.
Grupları sessize alıp, bildirimlerini kapattıktan sonra daha da akıllanan uygulama. ahmet, ayşe ile sohbet ediyor bizler de okuyoruz. Aaa okuyoruz!!!
amman yaa sayın bay bayan yazarlarım
şu whatsapp , facebook , instagram , twitter , askfm gibi sosyal medyalar insanların hayatını alt üst ediyor
ama yararları da var ...
2011 zamanlarında geçtiğim, o zamanlar dutluk olan program. profil fotoğrafı geldi işler koptu.
Ismail yk'nın facebook'tan sonra parça yapması düşünülen uygulama.
son güncellemesi ile iyice facebook messenger a dönmeye başlayan uygulama.
Anlık mesajlaşma programı WhatsApp, reklam uygulamasında değişikliğe gidiyor. 20 Mayıs 2015 Çarşamba 16:06 Duyuru, katıldığı bir konferansta Facebook'un CFO'su David Wehner'den geldi. Şimdilik test aşamasında olan bu uygulamanın kullanıcılar tarafından pek hoş karşılanmayacağı tahmin ediliyor. Bazı kaynaklar da Facebook'un reklam için dev firmalarla görüştüğünü belirtti.
Şu arama olayı ile çileden çıkaran olay. Lan yanlışlıkla bu saatte kızın birini aradık iyi mi. Yanlış anlamasa bari.
Yeni güncellemesi ile, koyu yeşil temaya sahip olmuş, profil kısmı çok güzel bir hal almıştır.
Herkesin telefonu alır almaz indirdiği bir uygulama.
O da paralı olacak zaten amk dkxkvögknrmkf.
En çok yalanı içinde barındıran uygulama. Acıdan mutsuzluktan geberip gitsemde whatsappta güldüğüm zaman insanlar beni mutlu sanıyor. Belki de bu yüzden kimseden yardım alamıyorumdur.
sonunda babama da indirdiğim uygulama bakalım becerebilecek mi.