bugün

anlık mesajlaşma uygulamasında en çok tercih edilendir.
ilişkileri yıpratır, nasıl mı? Şöyle:
-son görülme tarihi (neden cevap vermedin/ o saate kadar ne yaptın/ niye takmıyosun)
-mavi tik (başlı başına kavga sebebi)
-profil fotoğrafı & durum (ikimizin resmi vardı neden değiştirdin/ o durumun ne öyle ne demeye çalışıyosun)

Vs

Anlık bir uygulama olduğu için elden düşmüyor/ düşüttürmüyor. iki dakika geç yazınca olay, 5 dk online olup cevap vermeyince problem olmakta.

Kimle konuşuyosun ne konuşuyosun ne yapıyosun vik vik

He, fotoğraf/ video atma konusunda iyi ama gerçekten hayatımızı mahvediyor.

He bunu biliyorum yine de hala whatsapp kullanıyorum çünkü heerkesde var arkadaş... en iyi iletişim aracı olmuş durumda maalesef.
vatsep olarak okunmamalıdır. zira böyle okursanız marjinal olmaya çalışan ya da bilgili gözükmeye çalışan biri olarak görülürsünüz ve gerçekten bilgili olan biri de aynen biraz sonra kuracağım cümleleri kurarak sizi ortamda rezil, kepaze edebilir. kısacası taşşak oğlanı olursunuz oluuuum.

vatsap olarak okunur. çünkü sondaki app her ne kadar applicationdan gelmiş olsa da programın ismi, yabancıların birbirine naber anlamında kullandığı "whats up"tan esinlenilerek koyulmuştur. küçük kelime oyunları, şakalar falan. yani mesajlaşma uygulaması olduğundan "hadi birbirinize whats up diyin amına goduklarım" gibi bir düşünce güdülmüştür.

ona göre.

edit: entryi sileceğine bi teşekkür et be kardeşim. *
bir zamanlar viberden gorusme saglardik pekte bi faydasi yok yani ama kiytirik telefonu olanlara bile olanak saglamis guzel uygulama candir .
bugün gördüğüm, durumuna 'başı bağlı' yazan kızı da barındıran dev platform.
Arama özelliği süper olmuş.
Allah yapimcisinin evine ataslar salsin uygulamasidir.

Lan ne guzel duruyoduk.

Whatsapp cikti mutsuzluk iki katina cikti.
internete bağlı değilken yanlışlıkla birini aradığınızda internete bağlanır bağlanmaz bildirim gidiyor. Ayrıca dokunur dokunmaz arıyor manyak. Hayır belki çok samimi olmadığımız birinin fotoğrafına bakacağız onda bile böyle ekşın yaratmak zorunda mısınız? Sesli arama özelliği vasat olan uygulama.
iletişim aracımızdır. Mavi tık ve last seen'i kapama muhabbeti çıktı, mertlik bozuldu.
rehberimdeki numaraların hepsini silen oç program allah belasini versin.
çok güzel bedava arama uygulaması geldi ama eskiden gördü mü falan diye görüyoduk şimdi onu kapatabiliyolar galiba.
Engelleme butonunun kaldırılması gerçekten uygulama. iyi bok yedim dün onu engelleyip.
bazı eziklere kapak olan koç uygulama, şaka lan şaka oynayıp durmayın şununla amk.
anca bu kadar zamansız bir oçluk yapabilirdi onun ben amk.
Hiçbir şekilde irtibat kurulamayan şahısa, belki telefon numaram hala kayıtlıdır da yazdığım durum güncellemelerini görür umudunu yaşatan uygulama.
bedava diye kullandık rehberimizi sikti uygulaması. o değil kendi numaramı da ezbere bilmiyordum şimdi o da gitti ne yapıcaz amk. telefonumda ki isimlerin yanında sadece whatsapp işareti var ecdadını ............ uygulaması.
bok gibi uygulama ! bütün planlar pert uygulaması.
Olmazsa olmazımız.
Her gün son durumuna baktığım için yıldıran uygulama..
Her gün son durumuna baktığım için yıldıran uygulama..
efsanedir.ama bazı playboyların yoluna taş koymuş uygulama.gece sabahlamak istenen manitayla asıl kız yüzünden sabahlayamıyorsun.sabahlarsan o son girme saatini kapatman lazım kapatırsan da "niye kapattın ne işler çeviriyosun" diye tepkiler alıyosun,sabahlamayınca da öteki diyo "neden gece gelmedin evde kimse yoktu,çıplaktım."
aynı eskiden turkcellin olduğu durumda. herkesin arkadaşı burada diye başka program kullanmıyor...

bi zamanlar aynı şey turkcell için vardı.
ilk çıktığında buralar dutluktu sözündeki dutluk olan program.
https://www.youtube.com/watch?v=SyzvxCZnqbU

vatsap sap sap sap da sap sap geziyooossss.
Mavi tik ve last seen i kapatarak rahat ettiğim uygulama. Kafa rahat.
modern kadın-erkek ilişkilerinin katili uygulamadır. kimin eli kimin cebinde belli değildir.
artık bir ihtiyaç haline gelmiştir, mesaj gönderme devri kapandı diyebiliriz bu uygulama ile beraber