bugün

Sohbet silmenin mumkun olmadigi whatsapp modudur. Çok ezik duruyor lan.
facebook tarafından satın alındıktan sonra daha da güzelleşen uygulamanın son mükemmel özelliğidir. görüntülü ve sesli sohbet yakındır.
samsung gio telefonumda qr kodu taratmak için açılan ekranda nasıl yapılması gerektiğine dair animasyonu geçemediğim için kodu okutamadığım tasarım.

bu konuda yardımlarınızı bekliyorum.
2 gündür deep web olarak okuduğum başlıktır.
Uzunca tartışılacak bir yeniliktir. Msn e benzetenler tonla olacaktır elbet. Fakat hiç bir alakası yok, neticede o an bilgisayarda olup telefonla uğraşmak istemeyenlerin kullanacağı bir özellik. Gayet de kullanışlı, şikayet etmeye hiç gerek olduğunu sanmıyorum.

Şu an kullanıyorum şahsen, hem bilgisayar hem telefonla uğraşılmıyordu. iyi oldu, on numara oldu.
Sırf internet paketinden kâr yapayım diye kullandığım uygulama. Gelvelakin telefondada mobil veri açik olmayan çalısmıyor saçmalık ne anladim bu işten.
an itibariyle bize sunduğu nimetten yararlanıyorum. hem telefona bakma hemde pc'de takılma derdime son vermiş olan yüce uygulama ! isa sizi korusun !
son derece beğendiğim, kullanışlı uygulama. telefon klavyesinden hoşlanmayan şahsıma ilaç gibi geldi.
yaptılar, oldu.
ancak bugün deneme fırsatı bulduğum olay.
telefonun ekranından kurtulduk artık.
yazarken yoruluyordu insan orda.
parmaklar için iyi değildi.
şimdi klavye ile daha hızlı daha esnek.
ara ara telefonunuz bağlı değil hatası veriyor telefon kilit moda geçince.
onun dışında gayet kullanışlı.
tak telefon şarz olsun, sen de arkadaşlarınla konuş.
yazan olmayınca yan sekmede mal gibi duran uygulama.
güzel bir uygulama şahane. Ayakta alkışlanır hahaha
süper uygulama. allah razı olsun.
iphone sahiplerinin henuz yiyemedigi meyve.
kamera saçmalığından dolayı barkod okutamayan ve whatsapp web e bağlanamayanlar için ellerimle çözüm bulduğum program.

ekranı yan yatırıyoruz. evet. bilgisayar ekranımızı yatırıyoruz ve kodu bu şekilde okutuyoruz.

şu an forum siteleri yana yakıla bu sorunun çözümünü arıyor fakat ben üstün geometri bilgimle çözdüm.
telefonun şarjı bitene kadar uğraştım ve sonunda bu çözümü buldum. laptobumu sağ tarafa doğru yatırdım ve sorun çözüldü. * * *

not: gayet ciddiyim.

çok sonradan gelen edit: telefonu yan çevirmekle bilgisayar ekranını yan çevirmek aynı şeymiş ya
telefondaki whatsapp uygulamasını bilgisayar tarayıcısına kolayca (bkz: qr code) aktararak mesajlarınızda bulunan link, fotoğraf, video türevlerine bilgisayarınızdan kolayca ulaşılmasını sağlar.
kesinlikle harika bir özellik. klavyede daha rahat ve akşama kadar bilgisayar başında olan insanları rahatlatmıştır.
ios kullanıcısı olarak kınadığım program.
bize de mi lolo?
Herkesin wireless'ı var galiba asıl sistemini kimse neden yazmamış dediğim uygulama. Şimdi hangi devirde yaşıyoruz diyenler de çıkabilir elbette.
ilk girdiğimde bir uyarı gördüm wireless aracılığıyla bağlanmakla ilgili. O zaman jeton düştü aslında yazışmalar telefona geliyor ve ardından bilgisayara aktarılıyor. Bana çok mantıksız geldi bu. Madem o kadar yazılım geliştiriyorsun bluestacks'ta yaptığımız gibi direk bağlasana bilgisayarı kardeşim ne kıvrandırıyorsun bizi.
not: tamam sakinim.
gerçekten rahat kullanımlı ve güzel. sadece telefonun şarjı bitince bağlantıyı kesmesi hoş değil.
telefonu şarjdayken kullanmayı sevmeyen bendeniz için kurtarıcı olmuştur.
Sitesi açılmamaktadir. Hangsout kullanılabilir.
emoji kullanımı ve tele de bildirim gelmesi nedeniyle insanı sinir edebilen uygulama. bildirimleri kapatarak kurtulabilirsiniz. kısaca pek tatmin etmeyen uygulama.
telefonu bağlama kısmı iyi olmayan uygulama.

Şarjım bitiyor bilgisayardaki konuşma kesiliyor.

Hesap hedesi gibi yapın şunu.
olum bunca zamandır neden ben bunu kullanmadım diye sitem ettirmiş uygulama. insanı acayip rahatlatıyor....