bugün

bunu yine bir sosyal ağ olan sözlükte beyan etmek.
Gelişimden haberi olmayan insanların beyanı, araba niye kullanıyon deve varken.
mektup ve telgraf kullanan yazar beyanı.

74 yaşında, bayramlarda torunlarının kafalarını askerlik anıları ile şişiriyor. taliplerini bekliyor.
(bkz: bu dahil bütün genellemeler yanlıştır)
Sınıf whatsapp grubu oluşturulmuşsa o ayrı tabii.
Ders için alınacak kitapları o sayesinde öğrenebiliyosun yurtdışında olsan bile.
55 inch curved suhd tv me hdmi ile bağladığım laptop da whatsapp web i oturduğum yerden wireless keyboard um ile kullanıyorum va atılan videoları 4k upscale izliyorum sesler ise 5.1 ses sisteminden geliyor,
sözlükteki bu başlıkları da bu şekilde okuyup hunharca gülüyorum ama çapsızlığınıza da bazen içim burulmuyor değil.
Facebook desen anlarım.
Whatsapp'ı sosyal medya sitesi/uygulaması sanan beyni taşşaklarında bulunan yazar beyanı.
Boş insanların boş şeyler için kullanması ile boş bir insanın bizlere gelecek nesil kaygısını dile getirmesine sebep olan durum.
Ben kullanmıyorum zerre mesaj gelmiyor zaten. arada bi milletin profil fotosuna bakıp retrica mı değil mi diye kendimle tartışır sonra geri çıkarım. (bkz: işsizlik)
Napalım SMS mi atalım? Ya da dumanla mı haberleşelim?
Mother fakir beyanı.
Whatsapp ta havadan sudan boş gereksiz konulardan konuşan insanlar için söylenebilir. Sessiz sakin vakur bir kızın ne olduğunu öğrenmek istiyorsanız yani tanımak istiyorsanız kız whatsapp gruplarından birisine girin göreceksiniz.
Böyle genellemelere cidden inanmıyorum.ve soruyorum sanki akademik çalışmalar yapıyor kullanmayanlar uzaya çıkma aşamasına eriştilerde oradan bakıyorlar. icraatlar neler sende whatsapp değilde başka bir şeye verirsin yoğunluğunu. Kimse kimseyi genelleyemez.
kime göre boş insanlarız acep feci merak ettim.
umarım her sözü, her hareketi insanlığa fayda sağlayan muhteşem üstü bir insan tarafından böyle nitelenmişizdir.