bugün

manchester united'in 6 numarayı giyen garip saçlı defans oyuncusudur. 13 ekim 1979 manchester doğumludur. 183 cm boyundadır. 8 haziran 1996 tarihinde manchester united'a katılmıştır. bugüne kadar 229 maçta forma giymiş ve 9 gol atmıştır.

resmi için:

http://picsrv.manutd.com/...619834710744&cvt=jpeg
çok genç yaşta manchester united forması giyen, ancak yaşıyla ters orantılı bir yeteneğe sahip olan defans oyuncusu. şimdilerde yeteneğine tecrübeyi de ekledi, iyice bir şık oldu.
tüm sıradanlığı bir kenara, belki de sırf istikrarı ve gücü sayesinde yıllardır manchester united ilk 11'nde kendine yer bulabilen kahverengi futbolcu. evet öyle.
bana göre manchester united'in en zayıf halkasıdır.
alex ferguson'un nüfüsuna kayıtlı olup olmadığının araştırılması gereken futbolcu. adam 7-8 sene önce de böyle kazmaydı şimdi de bildiğin kazma. o senelerde beni alsalardı manchester'a en azından bu adam kadar iyi olurdum eminim. john o'shea ile beraber ayağıa top yakışmayan iki manchesterlıdan biri.
baki mercimek'in yandan yemişi.
adam kahverengidir.

(bkz: ismi ile müsemma olmak)
efsane olacak bir manu topçusudur. ümit özat sınıfından efsane olacaktır. onun gibi çalışkan, azimli, istikrarlı ve kazmadır.
13 eylul 2008 liverpool manchester united maçında durum 1-0 manchester lehine iken kendi kalesine gol atarak durumu 1-1 e getiren gerizekalıdır, kazmadır, odundur, beyinsizdir, edudur..
*
ayağı kırıldığı için sahalardan 4-6 hafta arası uzak kalacak olan defans oyuncusu.
o da john o shea gibi bu takımın yedek futbolcusu olduğunu kabullenmiş ve 15 yıldır kendine verilen görevi yerine getirmeye çalışmaktadır.
evans ve * jones adında veled denilecek yaşta iki defans yüzünden eskisi kadar bile forma şansı bulamayacağını anlayınca 15 yıldır oynadığı manu'dan ceketini alıp sunderland'a geçmiş oyuncu. saz arkadaşı john o shea'yi de yanında götürdü.
güncel Önemli Başlıklar