bugün

entry'ler (155)

bugün varım yarın yokum

zerre albümünün ilk klibi de bu şarkıya çekilmiştir. klip de şarkı kadar güzel olmuş *.

semih şentürk

öss 2008'de eşit ağırlık 1 bölümünden 288.848 puan alan gol kralımız. okuldan 77.824 puan gelmiş.*
http://www.fenerbahce.org/icerik/haber/12386/

efkarli

nev'in dertli şarkısı. özellikle içinde barındırdığı ney sesiyle insanı alıp başka alemlere götürür. alkolle birlikte tüketilmesi derin hasarlara sebep olabilir *.

semih şentürk

ne kadar büyük bir golcü olduğunu bu gece tekrar göstermiştir. 118. dakikada dünyalar başımıza yıkılmışken tekrar ortaya çıktı ve bizi ipten aldı, attığı penaltıda da ters köşe yapması hadisenin harika bir sonu oldu. (bkz: ayağına sağlık)

will solomon

fenerbahce ülker'den ayrılıp maccabi tel aviv'le anlaşmış basketbolcu.

yaran msn adresleri

ikikilo@hotmail.com

eden

insanın duygularının içine eden hooverphonic şarkısı. hüzünlü bir anda dinlendiğinde huzur verir, sakin bir anda duyulduğunda da hüzne boğar.

tabelaya bakalim gobek atalim

duyduğum en masum tezahüratlardan biridir, çocukluk günlerini hatırlatır. geçen gün mahallede top oynayan çocuklar yenilen tarafa böyle bağırıyorlardı, bir an karşı tarafa geçip hediyemiz olsun, hamam parası olsun diye bağırmak geldi içimden ama yapmadım.

musait bir yerde

dolmuş yolculuklarında sıkça duyduğumuz, duydukça can sıkan laf öbeği. müsait bir yerde kalabilir miyim? demek insana niye bu kadar zor gelir anlamadım arkadaş iki kelime daha fazla söyleyince dilin mi aşınacak? şoför abilerimizi, inmek istedikleri yeri bu şekilde belirten yolculara karşı önlem almaya davet ediyorum.

18 haziran 2008 boston celtics la lakers maçı

boston celtics'in kazanıp şampiyon olmasını beklediğim serinin altıncı maçı. kobe seriyi uzatmak için yoğun çaba gösterecektir ama bu gece iyi motive olmuş celtics savunmasına karşı lakers'ın pek şansı olduğunu düşünmüyorum.

son melodi

son birkaç gündür durmaksızın dinlediğim mira şarkısı. şarkının garip bir atmosferi var. *

öss 2008

girecek yazar arkadaşlara başarı dilediğim sınav. kasmayın, rahat olun, boş bıraktıklarınızı sallamaktan kaçının. kolay gelsin.

fatih terim

turnuvaya şov yapmaya gelmiş milli takım teknik direktörüdür(maalesef). akşam oynanan maçta gördük ki bu turnuvayı kendini avrupa kulüplerine pazarlayabilmek için basamak olarak kullandığı aşikardır. futbolda kötü oynayıp kaybedersin ama takımımızın, turnuvanın ilk maçında fiziksel olarak bu kadar yetersiz kalmasını ben kabul edemiyorum. buna bir de devre arasında yaptığı akıl almaz mevlüt-sabri değişikli eklenince hücum etkinliğimiz sıfırlandı. tamam orta saha dışında diğer iki bölgede çok iyi oyuncularımız yok bunları biliyoruz ama mücadele olarak da portekiz'in gerisinde kalmamız ileriye dönük hiçbir umut belirtisi ortaya koymadı. bu maçtan gereken derslerin çıkarılması lazımdır diyeceğim ama biliyorum ki yüce imparator(!) ders almaz ders verir.

yazık...

slik

kaliteli tripodlar üreten bir firma.

emre belözoğlu

an itibariyle fenerbahce.org 'da kulübüyle anlaşıldığı açıklanmış futbolcu.

süper loto

29 mayıs çekilişinin kazanan numaraları; 2 14 37 41 45 46.

25 mayis 2008 boston celtics detroit pistons maci

serinin üçüncü maçı, iki maç sonunda seride durum 1-1'dir.

18 mayis 2008 cavaliers celtics maci

paul pierce ve lebron james'in aşık atışması şeklinde geçen serinin yedinci maçı. celtics adına ray allen'in kötü performansına karşılık p j brown'ın ekstra katkısı galibiyeti getirdi. ilk periyodun bir kısmı hariç maç başabaş geçti, cavaliers maç boyunca hiç öne geçememesine karşılık bitime 3 dakika kala farkı 1 sayıya indirdi ama hücumdan sayı bulamayınca boston maçı koparmayı bildi. kısaca zevkli bir mücadeleydi, yedinci maça yakıştı.

ekmek arası

(bkz: henry chinaski)

tarihte ilk golü yiyen kalecinin söyledikleri

- hayri abi sıra sende sen geçecen kaleye.
- s.ktir lan bilerek yedin.
- abi hani herkes birer gollüğüne geçecekti kaleye.