bugün

öncelikle;

(bkz: yazar burada bayan olduğunu belli etmiş)
sonralıkla;

waffle yapabilen erkek hemcinslerim. yemek mi ne lan bu waffle?
(bkz: evlenilicek erkek modeli) * *
Mühim olan waffle yapması değil waffle ı güzel yapmasıdır.
waffle ı ben de yaparım da kim bilir nasıl olur. *
waffle sevmeyen kadın için hiç bir artısı yoktur.
(bkz: olsa da yesek)

waffle yani erkek değil.
(bkz: iyi yaparım yanaş)
Till lindemann değildir.

Ne yapayım şimdi, ille de waffle diye tutturayım mı adama? Ühühü. Ich möchte fünf Köfte, Till. Waffle. Hıh.
önce bir adet waffle makinesi alması gereken erkektir. verin bana aleti yaparım nedir yani. peh.
bayan olsun erkek olsun waffle yapsındır.

yok bugün yedim, yetmedi.
öncelikle;

(bkz: öhöm)

sonrasında. makineye ihtiyaç olmadan da waffle yapabilen erkektir. tost makineleri aynı işi görebilmektedir. özellikle ocak üstü tabir edilen tost makneleri (ki bu zamanda pek kalmadı gibi) bu iş için biçilmiş kaftandır.

benmari usulü eritilmiş çikolata falan derken. neyse.

kehkeh.

edit:imla
(bkz: işte geldim burdayım ben bu işte ustayım)
"ı love u baby" şarkısını ciyak ciyak söyletendir. * * **
yemek yapabilen erkekten daha kalifiye olmayan erkektir.
(bkz: ideal erkek)
balık etli hatta şişman kadın seven erkektir. zira yaptığı wafflelarla partnerinin 100 kilo olmasına sebep olur.*
bizim okuldaki wafflecıda çalışan abidir.
ipnedir.. neden? cunku ben waffle yapamiyorum.. hatta yiyemiyorum bile lan.. oyle sipir sipir akitiyorum uzerime.. yemesi cok zor.. her neyse kiskandim kendisini ve ipne damgasi vurdum hemen.. oh iyi oldu bence.. pisman degilim.

ayriyaten waffle ne lan? bulgur pilavi yapiyorum ben de.. hem daha leziz hem daha besleyici.. benden de etkilenseniz biraz ne olur acaba?
bizzati kendisi benimdir efenim. çok güzel yaparım, sırıtarak da gelirim. özel mesajlarınızı bekliyorum. başka neler de yaparım bilemezsiniz.

not: te allam.
(bkz: çok güzel waffen yaparım)
7/ 24 waffle yenilemeyeceğine göre; * sütlaç yapabilen erkekle aynı kefeye koyulabilecek erkektir. *
bu waffle yapabilen erkek aldatan, kolay yalan söyleyebilen, yılışık olan erkekse waffle ını da alsın gitsin. waffle ın ne özelliği vardır ki, karıştır 3-5 malzemeyi at makinaya olur. bir başarı sayılmaz başlıklara konu edecek. ha insanın canı akışkan çikolata ve çilekle fantazi istiyorsa başlık farklı açılmalıdır.
Kurufasülye yapana tercih edeceğim erkektir.
zeytinyağlı yemekler ve pilav yapabilen erkeğin karşısında şansı yoktur.
(bkz: ideal erkek)
(bkz: amerikan pie)
(bkz: amerikan waffle) *