bugün

vücutçu, son derece orantılı, gösterişli, ağız suyu akıtan lakin aptal bir erkek ile vücut konusunda iddiası olmayan, öyle sıradan biri ama felsefi bir erkeğin mukayesesidir efendilerim.

ben bir erkeğim bu noktada değerlendirme yapmak pek de bana düşmez ama ufaktan bir şeyler söylemesem de rahat edemeyeceğim.

kanaatim şudur ki kas yapmak kafa patlatmaktan daha zor bir şey değildir. kas yapılır lakin felsefi derinlik bi noktadan sonra kazanılabilmesi oldukça güç bir şeydir.

kız olsaydım felsefi bir beyle aşk meşk yaşardım...
zengin olanın kazanacağı versus. diğer sıfatların pek önemi yok.
kaslı olanın ilk deneyimi alıp tekmeleyeceği ve tekmelenen kızın daha sonra felsefeci erkeğe kapak atacağı versustur.
spoiler
Felsefi erkek...
spoiler

Ne kadar da felsefi bir erkek...
Felsefi erkek demek isterdim ama bir süre sonra kafa açacağı için pas geçiyorum .
Kadınlar açısından genellikle gösterişli erkek tabi ki. Hem enerji hem güven verecektir.
Felsefe seven kadınların sayısı malum.
Tanışırken kas önemlidir ama sikişten sonra felsefe yapamazsan tadı olmaz
not: erkeğim
+ seninle duşun altında sırılsıklam sevişmek istiyorum.
- Aynı suda iki kere yıkanılmaz.
+ her gece seni düşünüyorum.
- Düşünüyorsun, o halde varsın.
+ seni seviyorum, bundan artık eminim.
- Emin olduğun tek şey aslında emin olmadığındır.
+ seni s*kerim.
surekli felsefe yapan erkek de cekilmez, aptali da. c hicbiri diyorum.
Arabası en pahalı olanın alacağı ver sus.
Kızlar tabi ki vücutçu aptala verir. Kalbini. Yersen. Dediğim durumdur.

Bir günümüz kızları gerçeği.

Nevet. Yaziks.
Felsefi erkek olarak durumdan gayet memnunum. Kas yapmaya çalışıp vücudumu seks yapma yarışında öne atacağıma, düşünsel olarak zekam ve bakış açımla kadınları etkilemeyi daha çok isterim.

Ayrıca vücuda sokulan o steroidler sik kaldırmıyor diye biliyorum. Yine de siz bilirsiniz.
Felsefi erkek ne ya asfjkjj. Bir felsefe deyip duruyorsunuz da kardeşim felsefeye katkınız ne sizin?. Kitap okuyun tamam da kendi yorumunuz var mı ezberlediğiniz kuramlarla alakalı veya kendinize ait yeni bir fikir?, yok. O zaman boşsunuz. Aynı şeyleri anlatarak felsefe yapmıyorsunuz sadece papağanlık yapıyorsunuz. Kas yapan insan kesin aptaldır çıkarımı zaten ezik ve aptalların fikri.
Felsefi erkeğin ne olduğunu anlasam yorum yazacağım. Sanırım vücutçu aptal erkeğim ben, anlayamıyorum.
ağaçlar güçlü köklerini göğe uzatmazlar, aksine toprağın derinliklerine gizlerler.
Motorcu müzisyen yakışık….

Şaka şaka ahdhd.
(bkz: ikisini de dene tarafını seç)
kadınların bu dünyadaki en önemli amaçlarından biri üremektir arkadaşlar. evrimsel olarak bir çocuk sahibi olmak genlerinde vardır. vücutçu 1-0 önde gibi durmakta bu versusta, ama adam kısırsa kas kütlesinin bir anlamı kalmaz.
Dış görünüşü çekici olduğu için vücutçu erkeğin kazanacağı versus. Zaten kadınlar da gülmeye önem verdiğinden felsefi erkeğin asla şansı olmaz.
- seni seviyom osman !
+ şu kollarımdaki kaslara bak nermin .
- siktir git osman !

xx xx

- seni seviyom kamil.
+ mermer heykel deneyini anlatiim mi neriman ?
- siktir git kamil.

ikisini de siktir edin kaderiniz iyi olsun kızlar !
Vücut geliştirecek kadar abartmayıp, spora yatkın sıkı ve atletik bir vücut ve felsefi konularda fazla derinliği olmamakla birlikte aymaz da olmayan, farkındalığı yüksek bir erkeğin alacağı kıyas.
işte tam olarak bunların ortasındaki has, adam gibi adam erkektir.
Ortası vardır. Illa aptal veya felsefi olmasına gerek yoktur.
Bunlar yine iyi vücutçu aptal çiroz aptaldan daha fazla talep görür. Sözlükte var mesela hem zırlak hem çiroz hem aptal. Arkadaş bile bulamaz.
günümüzün şekilciliğe daha çok önem veren dünyasında romantizm ve cinselliğe her zaman vücutcu erkeğin daha rahat ve çok ulaşacağı versus. iki üç espri yapıp kaslarını gösterse yeterli olur. zaten kadınlar sinema, felsefe falan konuşmak istemiyor genelde. gülmek ve yakışıklılarla olmak istiyor.