bugün

Herkesi dövebileceklerini zannederler. Hal bu ki kas kütlesi hızı ve çevikliği azaltacağı için dayak yeme şansları yüksektir.
hormonlu triplerdir.
siyah dar tişört giymeden dışarı çıkmazlar.
üçgen tipli tripleriyle dolaşan kişilerde görülen durumdur. fazlası hoş durmuyor açıkçası.
erkekleri anlamaya yakın olabilirim de elinde telefonla pedal çeviren kadın ne ayak.
erkekleri anlamaya yakın olabilirim de elinde telefonla pedal çeviren kadın ne ayak.
zeka geliştirmeden vücuda yönelen gençlik tripleridir. yavaş kırıcan, o öyle tutulmaz gözüm, dur göstereyim gibi sözcükler ile dile gelirler. komiktirler.
Evet bu kişiler acayip trip yaparlar neden mi ?

1-Kimsenin altına girmeyeceği ağırlıkları kaldırırlar ( insanlar bunu hamallık olarak görür )
2-Kimsenin yapamayacağı katı diyetleri 1 yıl - 6 ay boyunca yaparlar .
3-Her gün yaptıkları idmanlardan sonra çektikleri acı-ağrı nedeniyle yaparlar .
4-Zaten beslenme ve yorgunlukla uğraşan vg cimizin boş sorulara cevap verecek hali yoktur .

Kısacası beast modunda ki hiç bir vg ciye soru sormayın .
Bir süre sonra beyinleri de kas olur.
Hergün düzenli aralıklarla aynı dumblelarla.aynı pozisyonda çalışan tabiri caizse kendini top model of guys zanneden tiplerdir.
(bkz: kanka valla benim pilav yemem lazım)
vücut geliştirme özgüven kazandırır, doğrudur. kişiliği sağlam adamı bozmaz, ancak kişiliği bozuk olan adamı daha da bozar.
sürekli yedikleri proteini bol saglikli yiyeceklerden bahsederler. disarida yemek yemezler daima yanlarinda proteini bol icecekleri ve yiyecekleri olur. bos zamanlarinda ne yapiyorsun dediklerinde spor demezlerse ölürler.
asla yemek yemezler. daima besin tüketirler.
Şişko asosyal ve kıskanç insanların bok attığı insanların tripleridir. Bu adamlar emek veriyor. Sandığınız gibi ağırlığı kaldır indir kas olsundan ibaret değil bu vücut geliştirme. O titizliğin, hassaslığın sonucunda elde ediliyor o vucutlar. Bokunu çıkarmama şartıyla tribe girmeleri haklarıdır, emek vardır.
Setinizi bitirmeden 30 saniyelik dinlenme surenizde gelip makineye gecmesi, bari veya dambillari kapmasi. Hayir, doguruyor musun arkadasim ne bu telas?

Ozetle, sanki bir gunde lazer angelov olacakmis gibi hareket delisi olup setinizi bolmesi.
mesai esnasında birden jimnastik hareketlerine başvurmaları.
salonu sahiplenmeleri. bakınız örnekleri mevcut, adam makinayı işgal ediyor set arasında bile kaptırmıyor. olm adabı vardır bu işin sen setini çekersin arkasından biri setini çeker. makinayı kafana göre kapatamazsın amk. sen çalışıyon diye biz soğuyalım mı yarraam.
ağırlık sehpasına karısıymış gibi sahip çıkması. lan yap setini defol git, üstünde başka sehpanın ağırlığını çalışmasını geçtim oturup dinlenen, su içip yemeğini yiyen gavatlar var. Sorsan çalışıyoz son set bitsin kalkcam hacı tripli bakışlarını atarlar hep. Salon seçme şansınız varsa gidin kalabalık olmayan bir yer bulun.
o vücuda sahip olmak için esşek gibi çalıştı peki siz ne yaptınız öküz gibi yattınız. ee bırakında market kuyruğunda birde sizin gibi eziklerin olduğu sıraya girmesinler amk.

sıskalara ve şişkolara ölüm!
yürürken geriye yaslanmaları.
Burdan basıyorum, burdan alıyorum.
Motivasyon videosu izlemeleri gerektigidir. Cok sevdigim bir mesai arkadasim sayesinde tum gunumuz youtube'da gym motivation videolari izlemekle gecerdi. Ama eglenceliydi. gaza falan gelir mesai bitimi vazgecerdim o ayri.

Edit: duzeltme
göğüs 2 kilometre önde , horoz gibi bir tipe bürünürler. tamamen hava başka bir esprisi yok.
herhangi bir tribe sahip olmayan normal kişiler.