bugün

allah kimsenin başına vermesin.1 haftadır bodye gidiyorum yaklaşık 80 kilo ağırlığında full kas yığını olmuş kız var.bilek güreşi yapmak istedi birisiyle tabi kız ya bende cesarete geldim direk yaptım yapmaz olaydım kolum hala acıyor aman diyim sakın böyle tiplerle konuşmayın bir olaya girmeyin sizide ezer karizmanızıda.
sevgilisinin fantazilerine cevap vermek isteyen kiz arkadas olabilir.
(bkz: seks sporu)
geceleri beton üzerinde yatma hissi verebilme ihtimali güçlü olan kız arkadaştır.
aldattığınızın farkındadır.
(bkz: kadın dediğin narin olmalı)
davulcu olabilir. bacak kaslarını güçlendirip daha hayvanca kick e vurmak istiyordur.
ülkemizde bulunmayan ama hem abd de hem avrupa yeni trend olan kız modeli. sayıları gittikçe çoğalmaktadır. bizde şans olsa zaten neyse. her kadın kas yapmalıdır.
gerek olmadığını düşündüğüm kızdır.
yemedin içmedin spor yaptın, kas yaptın.
noldu şimdi? o ne öyle erkek gibi.
türk kızlarının yapmadığıdır. evde göt büyütmek varken kim uğraşır böyle şeylerle.
Igrenc kizdir, erkek misin, erkeklik hormonun mu bunlari yaptiriyo sana sorularinin sorulmasi gerekendir.
Kendine bakan, özgüveni yüksek olan kızdır. Fakat günümüz şartlarına bakacak olursak, günümüz şartların'da bizim ülkemiz'de olmayan durumdur. Bizim kızlarımız ancak televizyon karşısında çekirdek çitlemeyi bilirler.
sağlıklı olduğundan yapar.
Jen selter olayim derken arnold schwarzenegger olmasin da.
çok lüzumsuzdur. body building yerine yüzmeye yazılsa kâfi halbuki.
aranan ve saygı duyulan kızdır.
b,kunu çıkarmadığı sürece iyidir.
Erkeklerin elini bile tutmak istemediği kızlardır.