bugün

tiksindiğim erkek türü. kas denen şeyden sadece ben mi tiksiniyorum anlamadım gitti.
aynı anda beyni de geliştiriyorsa sorun yoktur kişisidir. ancak sadece vücuda abanıyorsa taner tolga tarlacı' ya bağlayacaktır.
tek amacı kız kaldırmaktır.
beynini geliştiren totoştan daha çok seks yapan erkektir.
aynı zamanda benim gibi kitap ve bilgilerle de beynini geliştirmiş ve güzel bir kariyer sahibi olmuşken henüz 33 ünde evini ve arabasını da almışsa tebrik etmek gerekir.
Bizim spor salonunda bolca bulunan erkektir. Hatta kızdan çok erkek var.
sik geliştiren insanla kapışır.

sonuçta ikisi de geliştiriyor ikisine de vermeyin mk.
şahsen ben de sevmem. çoğu kasıntı olur.

fakat fitness yapıyorsa, sağlığı için yapıyordur. düzenli spor, sağlıklı beslenme, uyku düzeni vs. vs. Abartı bir kas kütlesi de olmaz, yağ-kas oranı düzgün biri haline gelir.

çoğu insan vücut geliştirme ile fitness'ın aynı şey olduğunu sanıyor. ayırmak önemli.
hantal erkeğin örnek alması gerekendir.

her erkek fitnessa gitmeli bence. devamlı gitmese de vücudu şekle girsin, orangutan gibi gezmesin en azından. bir de devam etmeyince sönersin filan laflarına takılmasın başlamak isteyenler. ben bir yıl vücut geliştirmeye gittim ama 8 yıldır en az haftada birkaç kere şınav çekiyorum. öyle bodybuilding yaptığım zamanki kaslarım olmasa da vücudun sarkmaması ve yağ oranını korumak için gerçekten faydası oluyor.
Tek amacı spor salonunda erkek vücutlarını seyretmektir. ağır gaydır.
gelişim denilen süreci vücudunda uygulayan erkektir. zaman içinde uyguladığı bu gelişimin meyvelerini toplayacaktır. yeter ki vücut geliştireceğim derken hormon hapları içmesin.
omo bor yorlerdo vordoroyor kesin diyerek yaftalanan,
vocodonon yonunda boynini de goliştirsün diye pc başından kalkamadığından göt loblarının izi sandalyeye çıkan ergenler tarafından kınanan erkek. olum kalkın da az spor yapın götünüz terlemekten pişik olacak. he lan he! öteki taraftan diğeri de diyor ki tiksindiğim erkek türü, erkek erkekten neden hoşlansın zaten amk.

abartılmadığı sürece protein tozları gibi takviyelerle yine belli bir süre idare eder de steroidlerle erkekliğe darbe indirici şekilde yapılmadığı sürece iyidir. normal olmak her zaman göze daha hoş gelir. abartmayın şunu amk bu kadar kol kaslarını kafanız kadar yapmaya göğüs uçlarını mermeri deler derecede şişirmeye gerçekten gerek yok. ama fit bir vücuda kol kasıyla omuzları deli gibi şişirilmediği sürece güzel gözükür.

ha bir algıyı da değiştirmek gerekir diye düşünüyorum. fitness sadece kızları etkilemek ya da kızlar kendine baksın da öz güven patlaması yaşasın diye yapılmaz. insan ilkin giyimini kuşamını, yaptığı her şeyi ilk başta kendi için yapar. kendini beğenebilmek, biraz olsun kendine hoş görünebilmek için yapar. ancak dışarıdan kassız ve göt göbeği sarkan bir herife bu kızları etkilemek için yapıldığını düşündürür. bu tamamen kıskançlıktır. kusura bakmayın ama o kadar ağırlığın altına girip, o kadar fit ve diri vücudu sadece 1 kadın için yapmaya hiçbir erkeğin götü yemez. zaten kasların olsun diyen bir kız arkadaş varsa da çevrenizde topuklarınız götünüze vura vura kaçın. kendini sevmek için yapılır birine sevdirmek için değil. her gün deli gibi yiyen biri ulaşamadığı ciğere mundar demese zaten olmaz. adamın verdiği emeğe göze hoş geliyorsa da bu kadar hunharca eleştirmeye gerek yok takdir etmek o kadar zor bir şey değil.

ha burada az beyninizi geliştirin diyen yazarlara bakıyorum birisi kuantum fiziğinde makrokozmos ve mikrokozmos ile teoremi ve dalga-tanecik paradoksu arasında sayısız makale konusu araştırıp aktarıyor. Birisi de çözümlemeli sayılar kuramına yeni anlamlarla katarak farklı hipotezler ortaya sunmakta, diğeri ise john locke' un tabula rasa düşüncesine farklı yaklaşarak yeni bir akım yaratma peşinde hızla ilerliyor.

he yaraaam he bak hem vücut geliştirip hem de global dünyayı da takip edip kişisel gelişme yapabilirmişsin. Dikkat et arada oku diye de linkler döşedim sana canısı.
genelde okumayan etmeyen, vucuda yatirim yapan erkektir. 2013 yilina kadar ben de oyleydim itiraf ediyorum, lakin degisiyor insan, degisiyor hayat..
saygı gösterilmesi gereken erkektir eğer ortada başarılı bi vücut varsa. gerçekten zordur bu spor.
Bir müddet sonra o protein tozlarının böbreklerine zarar vereceğinden bir haber gencimizdir. Ya da farkındadır ama sallamıyordur. Bilemedim
Hemcinsleri tarafından kıskanılan erkektir.

Hep bir kıyas içinde olursunuz. Sizden daha yakışıklısı olsun onda tip yok zaten der. Kilolusu boşver o karı kız için yapıyor der vs.
badicidir.
o ye.
(bkz: kardes bi nik soyle)
(bkz: vücut çalışan erkekleri kötüleyen insanlar/#28692704)
http://youtu.be/LGONbC0i868
Abi olayı çok yanlış anlamış.
Eşcinseldir.
Vurdu... dur dur tamam.

Tipten kaybettiğini vücuduyla kazanmak isteyen erkektir.
ruhen geydir.
geçici bir durumdur. bıraktığı zaman altı aya sönen iştahsız erkektir. kendimden biliyorum.
diğer versiyonu bırakıp yemeye devam ederseniz şişko olursunuz.
Beynini geliştiremediği için vücudunu geliştirir bu amk topitoşları. Zaten vücut şiştikçe pipi sönermiş. Böyle kasıla kasıla gezerken yengeç mi desem karper üçgen peyniri mi desem benzediklerinin farkında değiller. Bide üstüne yakışıklı sanıyolar kendilerini. Yok kendini begenmeyen kızı 1 ay sonra sikmiş. Lan amk kazmutu 1 haftada yapıyoruz lan biz onu göt lalesi. Neyin primi bu. Neyse sakinim.

Edit; ayrıca bunu yapanların hepsi %100 karı kız için yapıyor.