bugün

Şu an NTV'de, Galatasaray Daikin VOleybol takımı sporcuları ile yapılan röportaj ile farkına vardığım durumdur. Allah neler yaratıyor valla.
istisnasız hepsinin poposu kocamandır, dimdiktir.
Gözde Sonsırma ile anında çürütülebilicek önerme.
Allahın verdiği güzelliğe spor yapıp vücutlarını dinç tutarak katkıda bulunmalarından dolayıdır.

Çoğu kezbanımız, pardon kızımız, azıcık spor yapsalar şimdiki hallerinden beş kat daha güzel olurlar.
kadında "uzun bacak" özelliği bir nevi güzellik simgesi olduğundan ileri gelir. yüz güzelliği nadir bulunur. ancak fizik anlamında birkaç adım ileridedir voleybolcular. fakat; fazla kas bir miktar antipati yaratır. bana göre kadın dediğin az miktar yağlı olmalı. huyum kurusun sözlük.
(bkz: stereotype)
boylarının iki metre ayaklarının da kırk dört numara olduğunuda düşünürsek yanlış olan önerme. öyle kızmı olur amk.
http://www.seyvet.com/resim/c2a0d31d6a.jpg

Gibi örneklerden oluşan insan hatunları.
Spordan kesin.
genellikle orkid kızları deriz. orkid kızları güzeldir. kezbanla alakası yoktur.
(bkz: entry ler arasında hızlıca dolaşıp http aramak)
genellikle güzeldirler. Bakımlı, düzgün bir vücuda sahiptirler. Tam erkeğin aradığı tipte kızlardır.

Pm bekliyorum kızlar, boyum 1.85. Tipi boşverin, önemli olan boy uyumu.

Bas şu lanet olası smacı suratıma bebeğim.
(bkz: #18531210)
hangi genelde diye sormak istiyorum. tamam fizikleri falan düzgün olabilir ama sporcu bunlar. öyle estetik bir duruşları yok. yüz güzelliği zaten çok ayrı. sonra ülke ortalamasına bakıyorum erkeklerin boy ortalaması en iyi ihtimalle 1.75. kızlar en az 1.80. napıcaksınız bu kızları ceplerinde mi taşısınlar sizi. * *
nedeni tam bir muamma olsa da kesinlikle doğru bir önermedir. zira basketbol, atletizm, futbol, badminton vs. diğer sporları yapan kızlara baktığınızda güzellik bakımından asla ve asla Voleybolcu kızların yanından bile Geçemediklerini görürsünüz. bilhassa da göt güzelliği olarak eşi benzeri yoktur bu voleybolcu kızların.
Bunun sebebini bir türlü anlayabilmiş değilim açıkçası. yani sporcuysa, diğerleri de sporcu. idmansa, diğerleri de yapıyor. ama bu voleybolculardaki güzellik oranı yüzdesi hakkaten çok yüksek.
Hepsinde yüz güzelliği yoktur ama fiziklerinede laf yoktur. Özellikle voleybolcu kızların sadece voleybolcu kızlara ait bir bacak kası vardır böyle çok sexy'dir kanımca.
sadece güzel olsalar eyvallah da çok zekiler.

vücut dilini ve parmaklarını da çok iyi kullanırlar.

dostlukları takdire şayandır.
görsel

mesela bu hareketinde "arka-2 sağ-4 koordinatlarına atacaksın ama falsolu"
görsel

bu ise "her ikisinin arasına direkt at yavruum"
görsel
Yanlış önermedir. Voleybolcu olmayan kızlar kadar güzeldir onlar da.
Lisede bir arkadaşım vardı voleybol takım kaptanı. Kız bir yılda 15 kilo aldı takım kaptanlığı yaptığı halde hatta bir yıldan kısa sürede aldı bu kiloyu. Bütün seksiliği toz olup gitti yani, onun gibi voleybol oynayan başkasını da görmedim smaç servisler arkası dönükken top atmalar.
Sonra bıraktı tabi, ne yapıyordur acaba.