bugün

futbolda bir vuruş şekli, tekniği, tipi...
önüne tele kelimesi getirildiğinde gayet sulu bir hal alan magazin programı. hatta bu programın kameralarını gören insanlar, kendilerini merhaba televole demekten alamamışlardır.
tuborg' un yeni birasi. fermante edildikten sonra sogutularak önce 8 c de daha sonra 2 c de bekletilip, daha sonra -1 c ye indirilip filtreleniyormus Ø. alkol orani %5 olup, efes pilsen'in klasik sisesiyle ayni görüntüye sahiptir. tek farki mavi beyaz etiket yerine kirmizi beyaz etiket yerlestirilmistir.. ayrica sisesi depozitolu olup, içimide gayet güzeldir..
sinemalarda sürekli reklamları dönen bira markası.
ürün tanıtımı için, kırmızı mini etekli ve futbol oynayan kızlar seçerek dikkat toplamaya çalışan bira markası. birada önemli olan göze değil damağa hitab etmek değil miydi?
10 yıldır bira içen bi adam olarak söyleyebilirim ki, olmuş bu bira...fakat yine de ben tombul kahverengi efes pilsen'i hiçbir biraya değişmem..
efes pilsen i tahtından indirmeye gücü yetmeyecek bira.. güzel, hoş ama, o kadar işte..

(bkz: efes pilsen)
(bkz: bira bu kapağın altındadır)
topa yere değmeden vurma biçimi.
bkz:voleybol) *
(bkz: çak bi vole)
pazarlama stratejisi olarak efes pilsen'e bok atmayı hedeflemiş bira markası. neymiş tanınmış, herzaman içtiğimiz marka (ki bu kadar mı insan rakip markayı över)biraları yetiştiremediği zaman olmadan şişeliyormuş. onların ayrı bi teknolojisi varmış. bik bik bik.. sen daha efesten bahsederken tanınmış, herzaman içtiğin, lider mider demekle ezildin be volecim..
ayrıca şişe mi bulamadın da klasik efes şişesi kullandın. efesin boşlarını toplayıp voleni onlara mı dolduracaksın yoksa..
reklamı amacın birden düzyazı biçimine benzer verildiği çirkin birşey olan marka.
Yeni ögrendiğim kadarıyla piyasaya cıkacak bir bira markası.

Eskiden beri bildiğim kadarıyla; futbolda bir topa vuruş şekli. Halısaha maçlarında top gelsin de çakayım diye ciğerci kedisi gibi beklediğim vuruş stili.
tuborg tarafından çıkarılan şu an satışlarda büyük bir patlama yapan*, reklamları sağda solda görmeye başladığım içimi kolay * ve efesi tahtdan indirebilecek tek bira bence. ama efesin yeri ayrı onu koy ayrı bi köşeye. *
Vole yemini

Vole ile rakip noktalarI tek tek alacaĞIm.
Vole kasalarInI en az üç tane olmak üzere rakip noktalarIn önüne dizeceĞim.
Vole ile istanbul'u yeniden fethedeceĞim.
Vole için son damlasIna kadar ter dökeceĞim.
Vole'yi lider yapmak için savaŞacaĞIm.
Vole ile sahalarI rakibe dar edeceĞim

(bkz: atma recep)
fıtbolda olanını çok sevdiğim, ara ara hele ki bu kadar kilo almadan önce yaptığım (ki seçkin örneklerinini youtube'dan izleyebilirsiniz) şey. haaaa, bira olanı soruyorsanız, yok kardeşim, ben efesten gayrısını tanımam. denedim, kafa bile yapmıyo, dandik bişi. sagi göbek ki, o bende bol miktarda var!
kocaman şirin bir bardak için 3 tane içilebilecek, çok da özgün olmayan bir tada sahip bira. 2ytl veya daha ucuza bulunabiliyor.
tadı efes gibi olmasada kafası güzel bira.

(bkz: ailecek içiyoruz)
içimi güzel, tadı, kıvamı yerinde bira. efes ve tuborg kadar olmasa da yine de içilesidir, gönül rahatlığıyla alınabilir.
tuborg tarafından izmirde üretilen bira.
Tenis sporunda oyuncunun top yerde sekmeden vurması ile gerçekleşen vuruş tipi.
file önüne gelen tenisçilerin sıklıkla uyguladıkları/uygulamak durumunda bulundukları atış stilidir. file önüne gelinir. rakip bir passing shot dener veya aşırtma vurur* lakin kahramanımız havadaki topa muhteşem bir vuruşla gömçürür. işte bunun adı voledir tenisseverler, cafer şimdi set için servis kullanacak.
içimi iyi ama değişik bir tada sahip biradır.
top daha yere değmeden forvetten tekme yemesi. illa top şart değildir, erik çekirdeği, sakız, tadı hoşa gitmeyen şeker gibi nesneler tarafımdan itinayla volelenir. * * *
iki entryimle seni bu kadar üzeceğimi bilsem yapmazdım sevgili über gerizekalı kardeşim. algı sorunların var, ya da algı organlarında problem var. nedense her söylediğim şeyi götünden anlıyorsun. lakin o haberi yanlış anlamışsın sana açıkladım. sonra entrymi anlayamamışsın onu da açıkladım. şimdi gelmiş beni damacanadan tahrik olmakla suçluyorsun?

(bkz: #28134916)
(bkz: #28135053)

sike sürükecek beynin olmadığının kanıtıdır bunlar da. algılarını açmanı öneririm.

ulan bir de 2 saattir cevap mı yazmaya çalıyorsun bana ahahah.

edit: sen benden tanım istemişsin ben sana tanım yapmışım. sana tanım yaptığım için mi delikli banktan tahrik oluyorum?

(bkz: allah akıl fikir versin)
Tuborg’un ürettiği bira. Kendisini o tombik bardağı ile tanıdım fakat içtiğimi hatırlamıyorum. Muhtemelen skol Gibi tadı vardır.