bugün

sikilmiş tavuk gibidir şu an.
alıştı tabi sağa sola atar yapıp karşılık almamaya.
sikerler aga hepinizi sikerler.
(bkz: rusya/#30348050)
şuan ağlayan lider efsane prestij kaybetti.
rusya gibi soğuk adam.
"Koyduk mu siktik mi" diyenler şuna bi cevap verebilir mi rica etsem..

"Türkiye devletinin kaç adet nükleer silahı var ?"

Başka sorum yok..
Şu an ağlıyor gözleri yaşlı.
(bkz: ağlama melis)
obama'nın yanağını okşayan el, bu ibnenin yanağına da tokatı koymuştur...
bozkurt tarafından sikilmiş rus ayısıdır.

http://galeri8.uludagsozl...vladimir-putin_901619.jpg
olası bir türk rus savaşında vikipedi de rus tarafının komutanı olarak en başa yazılacak isim. türk tarafında ise r.t.erdoğan yazacak ne yazık ki. biri kgb ajanı savaş pilotu öbürü imamatip mezunu belediyeci. gerçekten çok dengesiz rakipler. ordumuzun komuta kademesinden bahsetmiyorum bile. savaşçı statükodan yetişmiş generaller bir bir emekli edilirken yerine din afyonuyla sarhoş gezen komutanlar geldi. hatta öyle ki orduda tanrımıza hamd olsun gibi islama ters olmayan bir motto allahımıza hamd olsun cümlesiyle değiştirildi. moskof orduları bu harap vaziyetteki türk islam ordusunu kahruperişan edecek pek yakında. ülkem için üzülüyorum.
https://twitter.com/Pkkya...status/669216669600976896
17.yüzyılda yaşadığını zanneden arkadaşların komik yorumlarına konu olmuştur.2.Vladimir Ordu'sunu toplayıp Erzurum üzerinden sefere çıkacak sanki öyle bir hayal gücü vardır bazılarının.
Sabahına see you ( buradaki see you görüşürüz lan sen görürsün niyetine kullanılmış muhtemelen ) denip akşamına uçağı düşürülen devlet başkanı.
Doğru tanım ise uçağı Türk hava sahasına izinsiz girince hakettiği verilen devlet başkanı.
Sinirden kendini sikiyor şuan.
2 yıl önce uÇağımızı gözü kırpmadan düşürmüşlerdi. ( düşürenin Rus hava savunma birliği olduğu ortaya Çıkmıştı) O olay Nasıl yanlış idiyse bugünkü olay da bir o kadar yanlış. GerÇi Erdoğan geri vitese aldı az önce ( milliyetini bilmiyorduk diye ) ; bakalım ne olacak. Doğalgazı kesmesi yeterli ceza olur bize ama karşılıklı büyük bir ticaret söz konusu.
uçağını düşürdüğümüz rusyanın reisidir. an itibari ile götoğlanına dönmüştür.

uluslar arası ilişkiler okuyan adamım şurda dönen " elimize vercekler, nükleer atacaklar, yarrağı yedik" tarzı yorumlara götümle gülüyorum şu an. ben size mal olmayın demiyorum kendi başınızayken olun gelip burda insan içinde kendinizi rezil etmeyin.

adamları defalarca uyarmışız s*kine takmamışlar. uçak sınırımızdayken 10 defa uyarı yapılmış amk 10 defa adam yerine koyup 1 cevap vermemişler. eee sonra katil tece rus uçağını vurdu. hele bi s*ktir git az ötede oyna lan.
hakkında yapılan yorumlar hakikaten komik. bu adam yanılmıyorsam geçenlerde dünyaca ünlü bir medya kuruluşunun anketinde dünyanın en güçlü siyasi karakteri seçildi. 2. obama 3. merkel idi yanlış hatırlamıyorsam.

öyle yorumlar var ki adamı dansöz etmişiz bildiğin. yahu arkadaş bahsettiğin ülke rusya. bugün hazar denizindeki savaş gemilerinden füze yollar ankara'yı vurur. ve biz ülkece buna cevap veremeyiz çünkü milli hava savunma sistemimiz yok maalesef. adamların öyle uzun menzilli savaş başlıklı füzeleri var.

yahu eyvallah amenna angajman dedik uçaklarını düşürdük de uçmayalım hemen kıçı kırık suriye f-16'mızı gömdü yakın tarihte.

putin kumar oynuyor şu anda. güç gösterisi yapıyor. imkanı var mı var. bu durumda stratejik hamleler çok önemli. zira filler tepişmek için fırsat kolluyorlar ve çimenlerin çoğu çoktan ezildi bile.
Hobi niyetine ayı, at, boga ne varsa binen, dizinde kaplan seven, gözü kapalı bir sürü savas aleti kullanan adam, eski kgb li. Bizi öper. Sessizce dağılalım.
(bkz: vladimir putin e şiir/#30351930)
Vladimir puştin tekidir
Mesire yerimi lan türkiye istediğin gibi uçacaksın .
(#30352299)
Sen de mi putin ?
--spoiler--

the bear hit to hard rock. no skirmish with wolves.

--spoiler--
şişirilmiş balon olduğu ortaya çıkmıştır.

adamın karizmasını böyle çizerler işte.

erkeksen savaş ilan etsene.

pabucumun süper gücü.

ahahahahahahaha.
Bir adamın tipi ancak bu kadar rus olabilir.
türkiyeye yaptırım olarak tavuk alımını durdurmuş. Çok korktuk amk. aklıma geldikçe gülüyorum.
Türke kafa tutarsan böyle göt ederler işte seni amk putini.