bugün

yuzde 88 ne amk.
bizim reisi kiskancliktan oldurecek adam.
Çalıştığım şirket ruslara ait ve buradaki tüm ruslara 3 gün boyunca oy kullandırttılar ve hatta tatilde yapıldı onlara ( biz yine çalıştık .) . Sorduğum tüm iş arkadaşlarım putinin kazanacağını söylediler. Gerçekten adam 143 milyon nüfusla %88 oyla 5.kez kazandı . Tebrik ederim. Bu arada putini çok seviyorlar .:D
--spoiler--
rusya demokratik bir ülke değil, seçim sonuçları gösterge değil, öğrenilmiş çaresizlik, yılma, yıldırma, biat denen şeyler var, normal değil bir insanın bunca yıllık iktidarı, bir illüzyon, takiyyeler silsilesi, arkasında guruplar, klanlar, oluşumlar olan bir garabet halleri... kim lider, kim piyon ? nereye gidiyor bu dünya ulen? kıyamet hakikaten yakın.

--spoiler--

Çok merak ettim, amerikan kontrolünde ki TV lerde gördüğünüz iki haber, batının kontrolünde iki gazetenin birkaç yazısını okumak dışında ne biliyorsunuzda böyle bilmiş bilmiş ahkam kesiyorsunuz?
Kaç kere Rusya ya gittin?
Kaç rusun yemek masasına oturdun?
Kaç kere Rusya sokaklarında dolaşıp halkla konuştun?!?
Sen sormadan ben söyliyeyim. Ben hepsini yaptım, yapıyorum, yapacağım. Dahada fazlası, putine oy verenlerden biride benim.
Hemde öyle senin sandığın gibi mecburiyetten değil,
Severek, saygı duyarak, gurur duyarak.
Aynı etrafımda tanıdığım tüm ruslar gibi.
Çünkü Rusya hakkında da, putin hakkında da senini bildiğin 3-5 şeyden çok daha fazlasını biliyorum içinde yaşadığım için.
Çünkü bugünkü olayların onlarca yıl öncesini, tüm kronolojisini biliyorum bugüne gelene dek.
O yüzden bir fikir sahibi olmadan önce, bilgi sahibi olun diyorum.
Rusya demokratik bir ülke değil, seçim sonuçları gösterge değil, öğrenilmiş çaresizlik, yılma, yıldırma, biat denen şeyler var, normal değil bir insanın bunca yıllık iktidarı, bir illüzyon, takiyyeler silsilesi, arkasında guruplar, klanlar, oluşumlar olan bir garabet halleri... Kim lider, kim piyon ? Nereye gidiyor bu dünya ulen? Kıyamet hakikaten yakın.
görsel
ülkesi parçalandı ve batı tarafından tek tek yutuldu. başkent moskova'ya dayandılar. onları püskürtmeye çalışıyor ne yapsın "ordular ilk hedefiniz baltık denizi ileri" ahahaha
Batı ile tek başına savaşan bir adamdır, bütün sömürülen devletlerin ve devlet adamları'nın rol model alması gereken adamdır.
Büyük siyasetçi ve komutan.
rus ayısı ile oynanmayacağını göstermiştir
O kadar ambargo ya rağmen süreci çok iyi yönermiştir.
bugün rus politikacı aleksandr navalny'i esir tuttuğu kutup hapishanesinde katlettirmiş olan diktatör, çakma rus çarı.
rusya'nın diktatörüdür. muhaliflerin şaibeli ölümlerinde hep kendisinin parmağı vardır. çarlık hayalleri kurmaktadır. ukrayna'yı işgal etme girişiminde bulunmuştur. 33 askerimizi şehit eden zalim bir şerefsizdir. avrasyacılar kendisine pek bayılmaktadır.
--spoiler--
rus halkı onu sevmez
--spoiler--
Kaynak: götüm
Kim dedi sana Rus halkı putin i sevmez diye?
Putin de aynı rte gibi. Bazılarına göre hiç seveni yok ama nasıl oluyorsa halkın desteği yüzde seksen seviyelerinde.
Not :Rusya vatandaşıyım.
Dünyanın en güçlü ve en tehlikeli lideridir.

Rus halkı onu sevmez ama daima koltukta oturur,kendisine muhalefet olanları hemen ortadan kaldırır...

21.yüzyılın Stalinidir.
Bu adamın ölümü Türk dünyası için zaferin işareti olacaktır.
Kendi muhaliflerini devirmesiyle bilinen bir Rus diktatör.
Rusya yumuşak yönetici kaldırmaz.
O kadar büyük topraklar yumuşak bir kişilikle kontrol altında tutulamaz .
Rusya tarihi boyunca hep demir yumruklarım olduğu dönemlerde güçlü olmuştur .
Putin de Rusya için en ideal yöneticidir..
aniden ölen düşmanları;

https://www.milliyet.com....-gelen-dusmanlari-6995540
Nato kurallarına göre savaş halindeki bir ülke natoya giremez. 5. Madde işletilemez.

Putin de bunun bir şekilde yazılı sözünü almadan bırakmaz. Mal değil.
bu pilav daha çok su götürür.
ukrayna nato'ya girerse nato rusya ile savaşta olacak diyor. rusya'nın nükleer silahı var diyerek avrupa'yı yani avrupa halkını nükleer silahla tehdit ediyor.

https://youtu.be/ag4-X_Ht6GI
Aleksandr Lukaşenko tarafından, bu seferlik şerefsizlerin elinden kurtulan, sözde süpergüç ülkenin, sözde balon başkanıdır, bunu ibrahim tatlıses iyi paklardı bence, bir sonraki adımı ile ibrahim tatlıses tarafından şerefsizlerin elinden alınacağını düşünüyorum, şaka maka, karizmayı iyi çizdirmiştir.
netflix " putin " dizisi hazırlanıyor .
bir kaç ipucu ....

görsel
görsel
görsel
Beğendiğim bir devlet başkanı.

Kalleş terörist batı Avrupa parmaklarını hangi başkana doğrultuyorsa,
O kişiye Sempati duyuyorum. Bolsonaro, Trump, Putin, Vucic, Erdoğan. Hepsine. istisnasız!

batı avrupa kimi beğeniyorsa, ben karşı gelirim. Prensibim bu.

Batı avrupa zihniyeti vahşidir ve çirkeftir. Batı Avrupa eşittir sömürgecilik.
Haklı olduğum konuda tartışırken sesimi yükseltip karşı tarafı rencide etsem gece uykum kaçar. Bu tarz adamlar verdikleri kararlar yüzünden gerçekten rahat rahaat, mışıl mışııl uyuyabiliyor mı acaba?
Ne demiş goethe dünya hassas kalpler için cehennem gibidir.
bugünden sonra asla eski putin olabileceğini düşünmüyorum.
karizmanız ne kadar büyükse, çizildiğinde de o kadar büyük çiziliyor maalesef.

koskoca rusya başkenti çatışma sahasına dönmemesi için belarus'un arabuluculuğuna kaldı.
Zelensy'nin arkasındakiler tarafından sıkıştırılıyor gibi.
Tanrı Rusya'yı korusun. Bu ülke daha fazla kötü durumda bir komşuyu kaldıramaz. Herkes yerinde iyi olsun.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar