bugün

görsel

Vis a Vis’in (Locked Up) uzantısı dizisi Vis a Vis: El Oasis, 20 Nisan’da ispanya’daki yayınına başladı.

FOX ekranlarında yayınlanan dizinin sezonu 8 bölümden oluşuyor. Kadın hapishanesinde kalan bir grup mahkumun başından geçenleri anlatan Vis a Vis'in devam dizisinde Maca ve Zulema'nın yeni hayatları anlatılıyor. Dört sezon süren orijinal diziden Maggie Civantos, Najwa Nimri, Itziar Castro, Daniel Ortiz ve Ramiro Blas gibi isimler yeni dizide de yer alıyor. 

Kadroda Natalia Hernández, Lisi Linder, Isabel Naveira, Alma Itzel Méndez, Lucas Ferraro, Ana María Picchio, Claudia Riera ve David Ostrosky gibi yeni oyuncular da bulunuyor. Fox Network Groups ve Globomedia'nin iş birliğiyle ekrana gelen uzantıyı ana diziyi hazırlayan Iván Escobar hazırladı.

Dört sezonu da Netflix Türkiye'de yer alan Vis a Vis, platformun en popüler içerikleri arasında yer alıyor. Uzantının ispanya'daki yayınını tamamladıktan bir süre sonra Netflix'e gelmesi bekleniyor.

Tanıtım fragmanı 》 https://youtu.be/tjqwIevsFUE
Aldığım sevindirici haber. Hayatımın son 4 yılının her haftası vis a vis'in yeni bölümünü beklemekle geçti, bitişi de dramdı benim için. Sırf çevirilerini beklememek için çevirisiz hallerini izlediğim zamanlar da olurdu, böyle böyle ispanyolcayı sökecektim. *

Finali ucu açık bir şekilde bitti zaten, kesinlik yoktu. O zamanlardan beri muhabbeti yapılıyordu devamı niteliğinde bir dizi çekileceği. Macarena ve zulema mükemmel bir ikili olmuşlardı hem.
Sevmedim. Ucuz soyguncu dizisine dönmüş. Hapisteki entrikalar ve kaçış öyküsü bile daha tatmin ediciydi. Meksika'da çekilmesi de üstüne boğuculuk katmış. Artık Meksika ve uyuşturucu karteli temalı diziler kabak tadı veriyor.

Kalan son 2 bölümü de zulema zahir'in güzel hatırı ve zekası için izleyeceğim. * macarena ise bildiğimiz gibi hâlâ kendini akıllı sanan salak.
iyice saçmalamışlar. Beni pek sarmadı. Saray niye yok hem.