bugün

uludağ sözlük kızlarının rahat alacağı kapışma.
victoria secret kızlarını uzaktan dürbünle görme ihtimali olmayan bizler için galip bellidir.

hayal vs gerçek.
kiloda aynı, boyda yirmi santimetre kısa olduğumuz hatunlardır onlar. üzerimize gelmeyin !
(bkz: uludağ secret)
kozmik olarak yanlış bir versustur.

karşılaştırma, aynı gezegenden olan iki kız grubu arasında yapılabilir ancak.
(bkz: oldu o zaman biz kalkalım)
uludağ szölük erkekleriyle biscolata erkeklerini karşılaştırmak kadar saçmadır.
sözlük kızları o iç çamaşırları poposuna takıp logosunun üzerine oturur bi kere. Türk kızı olm bunlar korkulur
ULU sözlük kızlarının kesinlikle alacağı kapışmadır. onlar burda emekçi klavye patlatıyorlar bütün gün. Victoria secret napıyor anca yürüyor.
Victoria secret kızları:

görsel

Uludağ sözlük kızları:

görsel
(bkz: barcelona vs san marino).
ulaşılabilirlik bakımından uludağ sözlük kızlarının alacağı versustur. gerçi onlara da ulaşamıyoruz ya lan.
Biriyle uykuya dalınca diğeriyle pes atarken konuşursunuz.
Birileri vücutları ile diğerleri de beyinleri ile hayatımızdadır. Eksik olmasınlar.
Ebemizin alacagi karsilastirma.
Tabiki uludağ sözlük kızları, en azından konuşma şansımız var.
(bkz: bifincancay vs miranda kerr)
Öhömmm efenim burda bir kaç kız gördüm tanıdım gerçekten çok güzeller yahu ama bu biraz haksız karşılaştırma gibi geldi zira victoria kızları ayak parmaklatına kadar bakım cart curt falan neyse başka bişi dicektim bence bizim kızlar harikulade güzel.
ama tanrı victoria kızlarını özenmiş ugraşmış baya baya üzerinde çalışmış bana çık git lan mı demiş çok merak ettim.
(bkz: 404 not found)
Victoria's secret o bi kere kukla kardeş. viktorya siktir yazsan da olur ama sen.
real madrid-çorumspor karşılaşmasıdır.
dokunabileceğimiz uzaklıktaki kızların alacağı karşılaştırma.
adnan hoca nın kedileri forever. kimse üstüne alınmasın.
tehlikeli sonuçlar doğurabilecek versus. bu tarz başlık açanlara ise söyleyeceğim bir şey var, yapmayın olm sonra bizi biscolatacılarla kıyaslıyorlar.
bizim kızların 'bıyık' payı ile kazanacağı hadise.
güncel Önemli Başlıklar