bugün

yeni bir altıncı nesil yazar. koştursun efenim sözlükte. *
yeni bir altıncı nesil yazar insanı. sözlükte duruşu daim, entry'leri bol olsun. Hoşgelmiş.
dün yazdığı küfürlü entryler yüzünden eleştirilmesini istemediğim yazardır. ama sinir kendisinin küfrü abartmasına sebep olmuştur. kendisine hoşgeldin diyenlere de teşekkür eder. biraz tanımak gerekirse, 20 yaşında odtü kimya mühendisliği 1. sınıf öğrencisi bir arkadaştır. aslen adanalıdır.
çok cesur yazılar yazar özel mesajlarında... kendini süpermen sanıyor galiba.

6. nesil troll
kemalizmi savunmanın trollük, kendisini pkklılarla bir tutan birine "karşımda olsan böyle konuşamazdın" demenin süpermenlik sayıldığı bir platforma girdiğini yakın zamana kadar farkedememiş yazar.
bizleri yılbaşını evde geçirenler ve dışarı çıkanlar diye ayırmaya çalıştığı için kendisine hasiktir diyorum, hasiktir!
sezarın hakkını ahmet necdet sezer'e veren yazardır.
çaylaklığa düşmesiyle ilgili cevaplar arayan 6. nesil.
(bkz: altıncı nesil çaylak)

kendini bir an için inci sözlük'te sanıp yazarın nick altına ''gerizekalı'' gibi bir kelimeyi uygun görmüştür, çaylaklığı süresince inci sözlük'te yazmadığını hatırlaması dileğiyle.
6. nesil çaylaktır an itibariyle.

(bkz: kıçımla güldüm)

sahalara bir an önce dönmesi dileğiyle.
gerizekalıya gerizekalı dediği için çaylak yapılmış yazar. "kendini incide sanmış heralde ehehehe" diyenlere, küfür etmek isterse adanalılığını kullanacağını belirtmekten çekinmeyen yazar. zira oralarda küfür amacıyla gerizekalı derseniz birilerine size ibne gözüyle bakarlar.
kendisine 2 mart 2010 itibariyle çok gizli bilgiler vermiş durumdayım. fbı peşimde. onlara vermedim
kugu golu canavari'nın gizli bilgilerinden çok efendilik bilgisi, sakinlik bilgisi ve türkçe dil bilgisi gibi şeyleri öğrenmesi gereken yazar.

çok saçma yazılar yazar özel mesajlarında. kendini bir madde sanıyor galiba.
6. nesil troll.
kendisine pişkin pişkin ve hafif kısık gözlerle "sen ne diyon yeaa.." dediğim yazardır.
"ben diyeceğimi diyorum da senin bi ip vardı, ne oldu ona" şeklinde demeçleri bulunan ulu sözlük yazarı.
6. nesil siliktir an itibariyle.