bugün

''ne var lan bunda? unutabilir o da insan'' diyenler olacaktır. ben de onun insan olduğunu farkındayım. dolayısıyla mesele unutması değil. siklememesi. bu amına koduğum herifi, senden sonra gelen kişilerin siparişlerini senden önce getirip, sonra senin masaya tekrar gelip ''ya siz sipariş vermiş miydiniz?'' diyorsa, skerim onun insanlığını. çok sinirlendim gene bak.

normal şartlarda anlayışlı ve mülayim bir adamım. fakat ilk defa buluşulan bir kızla ve ilk defa gidilen bir mekanda böyle bir şey başınıza gelirse siz de agresif bir adam olabilirsiniz. hatta öyle ki karşımdaki kız bile agresif bir adama dönüştü amına koyim sinirden. birden sakalları çıktı kızın. sesi falan değişti. ''koçum nerde kaldı benim oralet lan'' demeye başladı kız. starbucks'tan çıkmayan adını bile söyleyemediğim kahveden başka kahve içmeyen kız, birden oraleti tek geçen insan oluverdi. düşün yani.

ben demiştim oysa ki ''bak kardeşler kıraathanede birer çay içer ardından pes oynamaya gideriz'' diye. kızın tebessüm etmesinden anlamalıydım bu tekliften hoşlandığını.

yarın halı saha maçımız var kızla. defansif orta saha oynuyomuş. ayrıca o garsona da teşekkür ederim. sayesinde kızı daha iyi tanıdım. hep böyle bir kız arkadaşım olsun istemiştim.

neyse, kızı uyandırmadan entryi bitirelim. yeni uyudu zaten. horlamaya da başladı lan bu. çok delikanlı kız amına koyim ya.
(bkz: sevdalı)
insanlık halidir , şerefsizce çemkirilmeyi haketmez.