bugün

bir cd-r markasıdır.
önceden çok kaliteli mobil depolama aygıtları üreten bi firmaydı. sonra bozuldu. ama şimdi yine canavar gibi maşaallah.
ing. kelimesi kelimesine, aynen, tam.
(bkz: mot a mot)
(bkz: elifi elifine)
koruyucu kaplaması sayesinde uzun yıllar bozulmadan dayanabilen, hatta ömür boyu garanti verilen diskleriyle ünlü markadır.
bazi serileri bozuk olarak piyasaya surebilen medya ureticisi.
50'lik bo$ dvdlerin hepsi bozuk cikmi$ ve zavalli bilgisayarin dvd-ram'ina bok attirmi$tir.
en az 3 denemeden sonra yazma i$lemi iptal ediliyorsa hatayi sadece dvd yazicida aramamak gerektigini de ogretmi$tir.
Nick olabilecek kadar güzel ve ağzı dolduran bir isme sahip olan CD markası.
piyasadaki en ucuz ve kaliteli dvd-r'leri üreten firmadır. nintendo wii en iyi bu marka dvd'leri okumaktadır* ...
piyasadaki en pahalı ve denilene göre en kaliteli boş dvd markası.
üstünde max 16x yazan dvdleri 20x de sorunsuz yazılabilen dvd markası.
dvd lerinden edindiğim memnuniyeti an itibariyle harici hdd si ile de yaşadığım harika marka.
harici depolama ünitesi üreticisi.birçok xbox'çının vitrinlerinde yer edinir dual layerları.
Verbatim yeni Blu-ray diskini tanıttı!
Verbatim, 1000 kez yazılabilien 50GB'lık Blu-Ray disklerini tanıttı! işte yeni diskin özellikleri...
Verbatim yeni Blu-ray diskini tanıttı!
Verbatim, kişisel fotoğraflar ve videolardan ofis belgelerine kadar dosyaların güvenilir ve emniyetli bir biçimde kısa süreli yedeklenmesini garantileyen ve bir DVD-R'dan 10 kat fazla kapasite sunan yeni Blu-ray disk BD-RE DL 50GB 2X ile bu ihtiyacı karşılıyor. Verbatim'in kanıtlanmış SERL Teknolojisi sayesinde kalite kaybı olmadan 1000 kereye kadar yeniden yazılabilir ve Sert Kaplamalı koruyucu tabakasıyla iyi bir kayıttan çalma performansı sunuyor.

Verbatim'in Hardt Coat teknolojisi (çizilmeye karşı özel koruma tabakası) diski çizik, parmak izi ya da toza karşı koruyor, böylece kayıt veya çalma esnasındaki sorunları önlemeye yardımcı oluyor. Verbatim EUMEA Optik Pazarlama Müdürü Torsten Leye, " Ana şirketimiz Mitsubishi Kagaku Media tarafından geliştirilen sert kaplama koruyucu tabaka ve kayıt teknolojileri sayesinde, tüketiciler en kaliteli depolama ortamına sahip olduklarından emin olabilirler" diyor.

50GB kapasiteli yeni Verbatim Blu-ray yeniden yazılabilir disk mevcut Blu-ray sürücüleri ile uyumlu ve (Blu-ray Disc Alliance) Blu-ray Disk ittifakı şartnamelerine uyuyor. Tüm Verbatim CD, DVD ve Blu-ray medya gibi diskleri bir ömür boyu garanti ile destekleniyor.
ucuz ve dandik taşınabilir harddiskler üreten firmadır. zira aldığım 500gb'lık hdd sadece 1 yıl dayanabildi. tavsiye etmem. az daha para verin kalitelisini alın.

(bkz: toshiba)
yaklaşık 3 sene once aldigim 16 GB lik flash diski taş gibi cikmistir. bir sure önce 5.kattan düşürmüştüm, bir şey olmadi. simdi de camasir makinasında yikanmis ve hala calisiyor. pes diyorum. helal olsun.
su ana kadar kullandigim en boktan flash diski ureten firmadir her ay bozulur ve format ister birde asiri isinir. yapacaginiz usb diski ben...
Vakti zamanında en kaliteli boş cdleri yapan firmaydı.
kaliteli bir cd markası.
Rus malıdır. Her rus malı gibi eğer düzgün çalışına denk gelirseniz sizi yarı yolda bırakmaz asla.
en kaliteli cd markasıdır.
ismi daha çok ilaç firması gibi duran cd markası.
en kaliteli medya üreticisidir.

ps2 ye korsan dvd yazıyordum zamanında banamısın demiyordu. yapanlar bilir ps2 de düzgün dvd kullanmazsan oyunlar ya açılmıyor yada çok kasıyor.

bunların 8 gb double layer olanları da vardı.
güzel bir nick de olabilecek cd markası.