bugün

Yalova'nın chpli yeni belediye başkanıdır.Hepimize hayırlı olsun.
yeni sayımla yalova'nın yeni belediye başkanıdır.

hayırlı olsun. bir ili daha kurtardık. darısı istanbul'un başına.

http://pic.twitter.com/zkU1jlebwZ
yalova'nın belediye başkanı.
rahmetli arkadaşımız özgünün babasıdır. veteriner hekimdir kendisi. şimdilerde hileden kurtarılmış bir seçimle yalovanın yeni belediye başkanıdır kendisi. yalova için vefa zamanı.
Yalova'nın yeni belediye başkanıdır.Hayirli olsun.
dürüst, ilkeli, atasına aşık, milletine sahip çıkacak kabiliyette olan bir cumhuriyet neferi. sayın muharrem ince vasıtasıyla tanışmışlığım vardır. geç olmuştur ama hilesiz, hurdasız almıştır mazbatasını. yolu açık olsun.
2014 yerel seçimlerinden sonra, zaten kazandığı belediyeyi zorbaların elinden kurtardıktan hemen sonra nasıl içten gözyaşı döktüğünü gördüğüm adam. bu adam çalışır, eminim ben. bir de insanlığından eminim.

umarım yine kazandığını elinden almazlar.
birazdan mazbatasını almak üzere adliyeye gidecek olan yeni yalova belediye başkanı.
Ramazanda bile yorulmadan çalışmaktadır

görsel
öyle sanıldığı gibi 1 oyla değil %0.4 lük bir farkla 228 fazla oy alarak yalova yı kazanmış olan belediye başkanıdır.
Bir cehape klasiğidir. Fazla bir şey beklememek gerekir.
ağaçları kesip kesip duran vefasız vefadır efenim! hüseyin aygün bir bu ikidir!
yalova'da şehrin sembolü olan asırlık ağaçları gözünü kırpmadan kesen sözde insan hayatını(!) bahane ederek bunun arkasına sığınan yalandan belediye başkanıdır.

zamanında atatürk, köşkün pencerelerine zarar vereceği için yanındaki çınarın dalını kesileceğini öğrendiğinde 4,5 metre köşkü temelden kaydırır ve yürüyen köşk adını alır. böyle bir anı ile yaşayan kentin bu katliamı kabul etmesi çok acı.

çok değil birazcık ulu önder kadar duyarlı olunsa keşke...

(bkz: yürüyen köşk)
dün aksam Ahmet hakan nın sunduğu programa katılarak iyice sıçan sonrada bi güzel sıvayan insan. bu adama siyaset yapmak ile bir şehri yönetmenin farklı şeyler olduğunu birinin anlatması lazım.

- ağaç mı insan mı de derseniz ben insan derim diyor.

- bizim über bi projemiz var her doğan çocuk için çam ağacı diktiriyoruz, eğer insanlar kendileri dikemezse ben birilerini görevlendirip diktireceğim diyor. (bkz: beyin bedava)

- zabıtaların protesto yapan gençlerin üstüne kapalı salonda biber gazı sıkması olayını ise uzaylı görmüş köylü gibi şaşırarak ne biber gazımı filan tarzı bişiler geveledi.

- tamam ağaçları kestim ama yerine yenisini dikicem diyor, olum onları Atatürk dikti diyorsun olsun ötekileride ben dikicem diyor.

kısaca cehape den neden bi zikim olmadığın canlı kanıtı olan Yalova belediye başkanı.
yaptığı saçma bir iştir. fazlasıyla telafi etmesi lazımdır.
ama on binlerce, milyonlarca ağacın kesilmesine ses etmeyen ve kesilmesine sebep olan akplilerin yalan dolu, cıvık ve utanmaz saldırılarına maruz kalması da işgüzarlıktır!
akepe liler kesiyorlar biraz da biz kessek ne olur mantığı ile düşünenlerin yancı olduğu ağaç katili.

akepe çalıyor o zaman sizde çalın ne olur.

hay ben sizin kokuşmuş düşünce tarzınıza tüküreyim ya hu.
kiralık makam aracını firmaya iade ederek, eşi Dilek Salman üzerine kayıtlı cipi kullanmaya başlamış belediye başkanı.
Görevden alınan belediye başkanı.
içişleri bakanlığı tarafından görevden alınan yalova belediye başkanıdır.

istanbul'u alamayınca yakın diye yalova'ya el koymak istediler demek ki. hukuksuzluğun nirvanasıdır.

edit: sığırlar anlamaz ama yine de söyleyeyim. olayı ihbar eden vefa salman'dı zaten. yolsuzluğu ihbar ve şikayet eden adamı görevden almayı normal gören sığırlara ne desek boş. a haber izlemekten beyinleri sulanmış. bunun adı fırsat bulup hukuksuzca bir belediyeye çökmektir.
Adamın yardımcısı 20 milyonu cukkalamış hiç birinizden ses yok amk. Görevden uzaklaştırılınca da yok istanbula el koyamadılar da yok bilmem ne. Vay sikko tayfa vay.

Ulan siz daha doğru düzgün ufacık bir belediyeyi yönetemiyorsunuz kalkmış istanbul gibi bir şehri yönetmeye kalkıyorsun. Hoş onu da beceremiyorsun ya.

Bir de memleketi yönetmeye talip oluyorsun. Size 100 sığır verseler onu bile güdemez 100 de üste borçlu çıkarırsınız amk.