bugün

"bu ne cesarettir yiğidim. seni tanımak istiyorum... beni mutlaka ara" - i. melih gökçek.
işte kendi ağızlarıyla söylüyorlar cumhuriyeti yıkacaklarını. Kutlarım ey halkım!
Sanırım ilk defa melih haklı...
bop projesi buyrun.
görsel
Erbakan onu adil düzen için demişti. Çarpıtmayın. Erbakan sizden daha vatanseverdi, daha atatürkçüydü.
Ak partinin icraatlarına karşı "kandırılıyorlar" demişti.
şimdilerde farkedemedikleri yanlışı yapmaya adım adım gidiyorlar, lakin sıkıntı patlak vermeye başladığında artık geriye dönüş kalmayacak. güzel ülkemin toprakları parsel parsel dağılırken alkış tutan yandaş insanları o zaman tekrar izleyeceğim. umarım vardır bir bildikleri demekten ziyade sözüm yok. cumhuriyet için savaşan, kan döken, toprağı korumak, kurtarmak için anasından, babasından, evladından vazgeçen ecdadına yaptığın en büyük haksızlıktır, direttiğin başkanlık. bu gün seni kulluktan, etek öpmekten alan cumhuriyeti elinin tersiyle it güzel kardeşim. yarın olacak konuşmaya da hakkın olmayacak. etek öpüp eline bi kaç tane altını bırakıp, saraylarda yaşayan liderlerin. sen sıkıntılarında boğulurken, paranın zerre kadar değeri yokken. hayalini kuramadığın güzellikte yaşayacak. bir gece de dilsiz kaldık, cahil kaldık dediğiniz dönemlere bu gün döneceksiniz ki gerçeği anladığınızda evinizin, odanızın, ahırınızın tavanında bile bulamayacaksınız o urgan ipi, bu gün bile bile boynunuza geçirdiğiniz.