özellikle üsküdar ve ümraniye mağazaları için deli gibi eleman arayan firma. şu sıralar lise mezunu olupta başvuran herkesi alıyorlar.
kazık kelimesinin aktörlerindendir.
2 telefon aldığım, 2'sinde de sorun yaşayıp değişim talep ettiğim mağaza. Ürün için 1 ay beklemem de cabası. daha da bir şey almam.
bugün ilk kez girip gezdiğim (ucuza mikro hafıza kartı bulmak umuduyla)* hafıza kartı fiyatlarının ateş pahası olduğunu (en düşüğü 8 gb micro sd ve 33 tl den başlıyor) hızlı adımlarla çıkıp terkettiğim mağaza.
teknosa ve bimeks'e rakip olmuş firmadır.
bölünmezdir.
bozuk sennheiser kulaklığı göndererek beni üzmüştür. ayıp ettin be varan. :(

sonrasında müşteri hizmetleri süper hızlı derecede bana yardımcı olarak yenisini aldım. sevindirdin be vatan *
Olumlu alışveriş deneyimlerim olan teonoloji marketi. Fiyat araştırması yaparken ilk baktığım mecralardandır.
ilgi alakanın satış yapıldıktan sonra bittiği yerdir.
internet üzerinden ürün aldığınızda kargo şirketinin şubesinden kimliğiniz ile teslim alamanızın güvenlik gerekcesiyle yasak olduğunu söyleyen ilginç bir kafaya sahip işletmedir.
Insanı vatan haini olmaya teşvik eder.
99 liraya tablet bilgisayar satan mağaza.
bugün bir telefon siparişi verdiğim firma. sağolsun süpersonik bir zekaya sahip olduğum için yorumlara sonra baktım. şimdi bildiğin tırsıyorum.
Çıkarken güvenlik görevlisine 'vatan sana emanet' gibi iğreç bir espri yapılabilcek yerdir.
Başıma bir şey gelmeyecekse çok memnun kaldığım firmadır. 28 haziran da telefon siparis verdim.bugün elime ulaştı. Bu arada web ten siparis verdim.
ucuz olarak bilinse de hiç ucuz olmayan yer.
yaptığım son alışverişten sonra hizmet kalitesini artırmış olduğunu tespit ettiğim firmadır.
pc bileşen fiyatları nova bilgisayar gibi ucuz olduğunu iddia eden şirketlere göre daha iyidir.
Kazık firmA.
mecbur kalinmadikca alisveris yapililacak kurum değil.
Sadece haftasonu alışveriş yapılması gereken firma, hafta içi indirimsiz öper.
vatan bilgisayar'ın indirim yalanı yeni yasayla beraber daha net şekilde ortaya çıktı yeni yasa gereği indirim oranı belirtiliyorsa o indirim gerçek fiyat üzerinden yapılmalıdır diye bir madde geldi %30 dedikleri indirim şişirmeden ibaret olduğu için meşhur % 30 diye başlayan indirimleri ünlü vatan indirimi olarak değişti. yine de örnek gold'da daha ucuz olan bir ürün orada pahalıysa gold fiyatına almanıza imkan veriyorlar. hiç burun kırın yapmıyorlar hemen ürün yönetimi derken ekstra indirimi giriyorlar.
Bonus Card'a taksit imkanını kaldırmış firmadır.
haftasonuna özel yüzde 30 indirimi muhabbeti tamamen yalan olan mağaza.
hafta içinde de, 'hafta sonundan daha iyi fiyatlar hafta içinde' diye reklam yapıyorlar. bu kadar kaypaklık olmaz.
vatan'ın son saçmalığını anlatayım bana değil de denk geldiğim bir olay hafatsonuna özel 1000 tl üzeri televizyon alanalara cep telefonu dışında 31 ağustos'a kadar kullanabilir 100 tl'lik çek veriyorlar. iyi hoş ne güzel diyorsunuz ama indirimde olan ürünlerde çek ile fiyat daha pahalı oluyor. örnek gidip 2000 tl'lik notebook almaya kalktığınız zaman indirimi kullanırsanız notebook 2600 tl'ye geliyor 100 tl indirimi düş 2500 tl ödeyip alın diyorlar 2000 tl indirimli fiyatı %30 iskonto olmadan fiyatı 2600 çekle bu fiyattan alabilirsiniz demek nasıl bir mantık işidir ben anlamadım.
Politikasını "biz Teknosa'dan daha kazıkçıyız, insanları daha çok aptal yerine koymalıyız" olarak değiştiren firmadır. Kendilerinin bütün o indirim hikayeleri zaten pahalı olarak satılan ürünler üzerinden yapılır ve dolayısıyla asıl manada indirim diye bir şey söz konusu değildir. Sözün özü; teknoloji değil kazık satan firmadır, uzak durunuz.
zaman zaman güzel kampanyalar yapan elektronik dünyası.