bugün

entry'ler (696)

gecenin şarkısı

Manuş Baba - Eteği Belinde.

16 yaşındayım ve haftada 3 defa sevişiyorum

iyi bok yiyosun pezevenk dedirten başlık.

iğrenç bel altı başlıklar

(bkz: sözlüğün seviyesi)

önce umut verip sonra ortada bırakmak

kız erkek ayrımı olmayan durumdur.
insanoğlu nankör, insanoğlu doyumsuz. ne yaparsan yap, ağzınla kuş da tutsan bir yerden sonra yaranamıyorsun kimseye. doymuş oluyor çünkü. sevgin bile yetmiyor ona. "yettin bana git artık" oluyorsun. o sözler, o yeminler unutuluyor. vicdanları rahat bir de hayat kuruyorlar kendilerine. sen öylece bırakıldığınla kalıyorsun. allaha havale ediyorsun çoğu zaman. elden ne gelir ki zaten? yaşattıklarını yaşasınlar.

ayrılık sonrası dinlenmemesi gereken şarkılar

sezen aksu - hakkımda konuşmuşsun.

kısa saçın hiç bir kadına yakışmadığı gerçeği

tuba büyüküstün'e yakıştığı gerçeği.

15 temmuzda yazarlar nerede ne yapıyordu

valla dondurma almaya diye çıktım, evdekilere "darbe olmuş lan" diyerek döndüm.

mütemadiyen

en sevdiğim kelimelerden biridir.
edit: niye eksiliyorsun gavat kardeş? bazen bazı şeyler unutulmasın diye yazılır. *

gaziosmanpaşada en iyi veteriner kliniği

arkadaşlar bir köpek sahiplendim. istanbul gaziosmanpaşa'da veya buraya yakın bir yerde veteriner araştırıyorum. malum bizim gittiğimiz doktor fiyatları bile kişiden kişiye göre değişebiliyor. uygun ve paradan çok sağlığa önem veren düzgün bir yer arıyorum. önerebileceğiniz bir yer olursa yardımınızı beklerim.

sözlük yazarlarının görmek istediği yerler

mısır, güney afrika.

herkes nickine yakışanı yapsın

hepinizi gelinlik giydirip 38 yerden pıçahlayıp çalılara atacam.

fakirlerin avm de ne işi olduğu sorunsalı

doğalgaz, elektrik, kömür vs. olmuş kaç lira. ne yapsın insanlar ısınmaya, zaman geçirmeye gidiyorlar. daha da içler acısı bir durum var bir de: karın doyuranları bile görüyorum insanların artıklarından. ne haldeyiz. üzülmemek elde değil.

kınaayııı gettirr aaneeey

goynundaaa yatııır aneeeey diye devam eden kına türküsü. (bkz: ahey ahey ahey)

hiç tanımadığı bir erkeğe merhaba diyen kız

kimine göre medeni bir kızdır, kimine göre ise hafifmeşrep.
sıfatlar çoğaltılabilir.

aynı mesajları her gece baştan sona okumak

ben de yapıyorum. whatsapp konuşmaları word'de yaklaşık 800 sayfa etti. her gece rastgele bir kısmı açıp okuyorum. yalancı, pislik falan diyorum kimi zaman, kimi zaman da ulan o da çok sevmiş be diyorum. seven gitmezdi be dimi? bana bir gün, aşk bazı şeyler için yetmiyor demişti. yetmez miydi cidden? onun için yetmiyormuş... canı sağ olsun.

sözlük yazarlarının en son ağladığı şeyler

beni terk eden geri zekalı, ruhsuz, pislik, fenalık eski sevgilim için.
pişmanım.

kimsenin doğum günümü kutlamaması

kardeşim nereden bilelim, mazur gör. doğum günün kutlu olsun, nice yaşlara.

özlenen kişiye mesaj atmak

hak ediyorsa ne âlâdır.

liseliyiz ne olacak

sanırım arkadan ceddin deden neslin baban çalıyor genç.
(bkz: sakin ol şampiyon)

modlara serzeniş

lütfen arada bir temizlik yapın yahu. ne kadar gevşek insan varsa toplanmış buraya. uzun zamandır girmiyordum zamanla kötülemiş durum. şu gereksiz başlıkları ve onları açanları gönderin bir şekilde zira yazmaktan bile keyif alamaz olduk.