Bir arkadaşımla farkında olmadan aldığımız ve vanilya tadının bardaktan geldiğini düşündüğümüzden ötürü 6 bardak değiştirdiğimiz, "Limonluyu felan anladıkta vanilyalı kola mı olur amk?" dedirten coca cola çeşidi.
Zaten şekerli bide vanilyalı olunca bildiğin sıvı küp şeker içiyomuşsun gibi .
Bir kutu kolaya zaten 33 adet küp şeker koyuyorsunuz, kardeş vanilya neyin kafası. Şeker hastası mı olalım ülkece?
94 yapımı pulp fiction da duyduğum biz de daha yeni çıkan cola türü.adamlarda çeşit çeşit sanırsam.içmedim ama limonlusunda da limon tadı sezmedim.
Bunu çıkaranın da rafa koyanın da gelmişini geçmişini seveyim...

Olum bu ne iğrenç bir şey amk... Kusmamak için kendimi zor tutuyorum...
Sadece pulp fiction da görmüştüm. Gerçek miymiş vay be...
Çok beğendiğim kola. Hele kokusu o kadar güzel ki, asıl kokusuna bayıldım ben. Pepsi twist ile birlikte favorim oldu. Aromalı kola çok güzel bir şey bence arkadaşlar. Kendimizi yeni tatlara kapatmayalım.

Son olarak, kokusunun çok güzel olduğunu söylemiş miydim? *
coca cola cherry rezaletinden sonra ilaç gibi gelen lezzetli kola.
Kolanın özelliği zaten ayrı bir tat olması. Hiç beğenmedim. Kolalı jelibon olur, vanilyalı kola olmaz.
Kirazlisini duymuştum ben de ama bulamamistim. Her şehirde yok heralde hangi mantiksa artık.
Bunu çıkaranın ......

Hayatımda tattığım en leş tat...
Tadı fazlasıyla bayar, aromalı içecekseniz cherry için.
troll sanarak girdiğim ekteki fotoğraftan sonra biraz şok olduğum ve ciddi olarak şuan merak içinde kaldığım lezzet. nerelerde satılıyor acaba.
Hic tatmadim ama limonlu ve visnelisi berbatti. Bu da berbattir eminim.
şekersizi de varmı bunun?
Bunun vişnelisi de Avrupa'da epeydir var. Leştir.
Vajinalı cola diye okudum, nasıl bir yokluk içindeyim Allah'ım.