bugün

nevermore adlı insanüstü grubun davulcusu. Pure Sweet Hell adlı thrash metal grubunun tek albümünde de davulları çalıp vokali üstlenmiştir. hatta vokali de kendi üstlenmiştir o grupta. nevermore ile meşhur olmuştur doğal olarak. kicklere abanmayı sever. nevermore'un aksak ritimli beste yapısında riflere yine aksak twinlerle eşlik eder. bazen twinleri fazla abartsa da severiz kendini. kendisini* hâlâ dinlemediyseniz, this godless endeavor albümü ile başlayabilirsiniz.
aksak ritim manyağı, güzide favori metal grubum nevermore'un davulcusu. bu adamda garip bir şey var anlamadığım bir şekilde. sıfata bakınca böyle bir sıfattan nasıl böyle kompleks davul partisyonları yazan bir adam çıkar diiye soruyorsunuz. ben sordum valla. kıvırcık saçlı falan tamam ne alakaya maydonoz ama ne bileyim orta çağ figürlerinden fırlamış gibim ha ama sağlam mı? sapına kadar!
günümüz müziğinde "karmaşık davul partisyonları" üzerinde uzmanlaşmış, "jeff loomis kasan" gitaristlerin yanına "van williams kasan" davulcular ekletmiştir.

gereksiz benzetme ; bu adamı* nedense mor ve ötesi gitaristi kerem özyeğen e benzetmekteyim.
(bkz: ashes of ares)
82 yaşında vefat etmiş ‘Green Hornet’ ın starı.

http://www.imdb.com/name/nm0931868/