bugün

videoyu izlediğimde tüylerimin diken diken olduğu ve adamın söylediği her şeyin çok mantıklı geldiği sabah sabah yüzüme bir tokat gibi vurdu. peki bu teknoloji mümkün mü? nasıl yaparlar? bunu bilmiyoruz fakat bu gerçekse eyer çok büyük bir saldırı tehdidi altındayız. ayrıca van depreminin hemen ardından ilk yardım etmek isteyen ülke israil olmuştu buda bende şüphe uyandırmıyor değil. umuyorum ki bu gerçek değildir.

edit: link düzeltildi.

http://vimeo.com/31150387
ya olmaz öyle şey bence o zaman japonlarada ya da diğer depremle boğuşan ülkeleredemi bunu yapıyorlar. Herkesin kabul etmesi gereken bir olay var ülkemiz sismik hareketlerin çok yoğun yaşandığı kara parçaları üzerine kurulu. KAF zonu san andreas fay zonu ile dünyanın en tehlikeli 2 fayından biri. Sağ yanal atımlı faylar bunlar Yılda 1-2 cm arası egeden yunanistan ve afrikaya doğru çaprazlama istikamette ülkemiz kayıyor. Bu da sismik aktivitenin fazla olduğunu gösteriyor. DAF zonu yani van depreminin olduğu fay hattı doğrultulu atımlı deprem üreten fay sistemi zaten gölcükle van depremine bakarsanız toplam yıkılan zarar gören bina sayısını anlarsınız Eğer dediğiniz gibi bir olay olmuş olsaydı o zaman 50- 60 yıl önceki şili depremi yine erzincan depremi, yine önceki yüzyılda yaşanan çok büyük depremler bu sistemlerle yapılmış olurdu ama maalesef o zamanki teknoloji ile bunları yapmak imkansız. O zaman güçlü depremler üreten faylar şimdide güçlü depremler üretebilir. Bu yüzden öyle şeylere ihtimal vermiyorum ben.
(bkz: kesin amerikanın işi bu)
depremi yapan şahsın canı sıkıldığında facebooka girdiğini gösteren iddadır aynı zamanda.
michael sikkofield okuyun amk haarp projesini okuyun tesla yı okuyun sonra gelin piçigettolar.

tanım: van depreminin sabotaj olma ihtimali.
birikmiş enerjiyi tetikleyerek boşaltmak, bazıları için çok zor olmasa gerek.
(bkz: haarp)
(bkz: sarsılarak boşalmak)
(bkz: amerikanın parmağı)

kime girer belli olmaz.
(#13494625)
Artık Allahın işinede gizli kuvvatleri karıştırdınızya helal olsun sabotajmış peh enerjiyi tetiklemekmiş peh peh peh!
Eeee bakşa ne entrikalarınız var? Kurgularınızın üstüne sosta istermisiniz?