bugün

şu https://www.facebook.com/...05311/?type=2&theater videoda görülen müthiş doğa olayı.

Allah yar ve yardımcınız olsun...

vuran araç
(bkz: cobra ttza1)
(bkz: cobra ttza)
merak edenlere araç da bu.
http://topwar.ru/uploads/...70490841_otokarcobra1.jpg
(bkz: counter terrorist win)
tanrı türk askerini korusun ve yüceltsin.

bu ne ırkçılık ne milliyetçiliktir. terörist sevilir mi?

bonus track: avrupa'nın en milliyetçi ülkesi çok beğendiğiniz isveç'tir. milliyetçiliği kötü bir şey gibi addetmeyin.
Höwallerin cosmoslarına kavuştukları an dır.
keklik gibi avlamışlar. bu adamların çoğunun donu ayakkabısı yok, hala dağlarda biji biji takılıyorlar.
vurun soysuza.
yerim ben onları yaa nasılda yere yatıp papatya koparıyolar tek tek..

barış kelebeklerim özgürlüğe uçarkenee.
https://fbcdn-photos-b-a....5397b7d7e81c1e39d3b2da1c5 Ekşiden alıntıdır.Vurulan pkklılar. +18
sayısal lotodan milyar çıkmış gibi mutlu oldum anlatamam.
kafa cakmislar resmen.devamini bekleriz.
insan olarak üzüldüğüm, türkiye cumhuriyeti vatandaşı olarak gururlanıp mutlu olduğum (bkz: doğa olay

kısacası herkes hak ettiği gibi yaşar, hak ettiği gibi ölür.
Ellerine, kolaarına sağlık . Aslan parçaları 2 it eksiltmişler
Edit: okuyun oglum okuyun... korkmayin lan. Once okuyun sonra eksileyin amk biz zaten birileri bizi pohpohlasin diye yazmiyoruz amk seylerini. Daha belki de ulke gidisati adina iki satiri okumaktan aciz ibne, klavyeden vatan kurtaracak bide...

yarin patlayan bir pkk linin yaninda götürdüğü turk askerine de agladiginizda tamamdır. tam milliyetçi oldunuz demektir. ülkeyi kurtardiniz hadi bakalim bu gun de gonul rahatligi ile klavyerinizin basindan kalkip huzur içinde yataklariniza yatabilirsiniz.

peki ya o uzun adamin oyunuyla olup giden insanlar??

pkk li cahil, kullanilan ile tsk li zorunlu, zaruriyetten sirf birilerinin gaziyla yada zorlamasi ile yitip giden cocuklar? ya onlarin analari? onlar ne zaman baslarini yastığa rahatca koyup uyuyacak?

sen ergen kardesim burda turk askeri öldüğünde kicini basini yirtip bu duzenlenmis kurgulanmis oyunda pkk li oldugunde kufurler edip olusune dirisine kufur edince bu sorunu bitirebilecegini mi zannediyorsun?

yillardir var bu goruntuler. yillardir bu tarz goruntulere ulke insani ve genclerimiz asina ne kazandik?

siktir edin onu bunu az rasyonel bakalim olaya gelinde, birakin simdi o ergen milliyetçi duygularinizi bi kenara da, biraz elimizdekilerden yola cikarak ne kazanmisiz ve durduk yere bu olaylar neden basgosterdi bi aciklamaya calisalim he ne dersiniz?

terörün hep birilerinin ozellikle şer odaklarinin yani hukumetin gotunu sikistiginda, yada ulke adina birilerinin kirli amaclarina hizmet etmeyi reddettigimiz zamanlarda cikmasinin sebebi nedir hiç dusundunuz mu?

cozum sureci ot bok diyerek daha dune kadar öcalan a yaglama yapan medyanin devlet erkaninin hukumet yetkililerinin bu gun agiz degistirmeleri ve bu değişiklik sonrasi bu olaylarin yogunlugundaki artma hic dikkatinizi cekmedi mi??

bu olaylar ve yitip giden canlar bu gune kadar ulkede neyi degistirdi? yillardir pkk yoktu olumler durmustu fena mi olmustu ki, durduk yere birden geri gelince simdi ulkede biseylerin degisecegini yada ulkenin devletin gucunu gosterip biseyleri degistirebileceginize inandirilmayi kabulleniyorsunuz?

herseyi gectim selahaattin demirtasa atip tutan arkadaslar, neden %13 oy almis ve meclise girmis bi adamin bu kadar salak hamelelere ihtiyaç duymayacagini anlamak yerine devayi mhp nin o yavsak, adice ve akp destekcisi tutumunda ariyor?
ulan adam zaten mecliste, iktidar istemiyor bise istemiyor. kurun hukumetinizi biz de muhalefet olalim diyor. meclise girdiginden beri tek bir falsosu olmayan selonun, pkk nin ust kadrolarinin bile hedefinde oldgunu gormuyuor musunuz?

uzun adamin bir tasta iki kuş olarak değerlendirdiği, sozde iti ite kirdirma olayinin farkinda deegil misiniz? pkk ya talimat ver asker öldürsun, selo zorda kalsin, aciklama bile yapamasin, bu arada asker pkk ya saldirsin, ic karisiklik ayagina, "tek parti varken boyle olmuyordu bak" demek icin erken secime zemin hazirlansin. bu arada emanet oylar selodan geri alinsin... pkk nin da istedi olsun, zira kurtlerin demokratik bir ortamda temsil edilmesi demek pkk ya gerek kalmamasi demek.. bu arada baraj altında kalinca selo akp yine tek basina iktidar olsun...

bunu anlamayan vatan hainidir benim gozumde.. kimse yalandan bidi bidi etmesin de, hakikaten takkeyi artik cikarip onune koysun...
hala hümanist takılan insanların sosyolojik olarak masaya yatırmamız gerektiğini düşündüğüm video.

şimdi o rpg-7 ile karakolu bombalayıp barış sevici mermilerini(çiçekler onlar) atıp ardından "güneşe" uğurlayacakları asker polisi düşünmeden burada öten arkadaşları, sizi şehit annelerinin haykırışlarına, karnında çocuğu ile öksüz kalan anneye. tek başına büyüttüğü torunu dedeye sonra da ALLAH'a havale ediyorum.

bizim herşeyimiz bir acayip. teröristimiz terörden şikayet ettiği bir ortamda yaşıyoruz. eskiden karakollara düzenli saldırabilen pkk şu sıralar orospu çocukluğunda mastır yapmakta. gerek yol kesmeler, gerek halkın içinde roket atar ile saldırmalar, gerek silahsız çoluk çocuk gezen bir insanı öldürmeler, bakın bir tane delikanlı eylemleri yok bu ibnelerin. devamlı hainlik peşindeler.

hadi hdp/pkk yı anlarım adamların derdi başka; ama artık rüzgar tersine esiyor. yunanistan çöküşü, suriyenin savaşta olması, işid bunları bağırta bağırta sikmesi, ardından da kuzey ırağın durumunuda ve en son ipi çekecek abd nin bu kabile sürüsüne artık ihtiyacı kalmadığını da üstüne koyduk mu, pkk nın ciddi olarak basitleştiğini görebiliriz.

ben bunlara kızmıyorum. ben "e ama insanlar ölyüor yarın senin de insanın ölecek " diyen orospu çocuklarına lafım var.

senin düşüncelerine bakarmısın, türkiyenin birliğini dirliğini bütünlüğünü bozmak, haince ve kalleşçe saldırmak, tek derdi "kürt" kimliğini öne çıkarmak ve bu faşistliği yaparken de sadece kendi kimliklerini düşünmek. bir tanker dolusu bomba ile karakola saldırmak... malum karakollar eskisi gibi değil. geçenlerde "baraj yapılıyor, devlet neden karakollarını kalekol yapıyor " diye ağlayan piçlerin derdini sanırım şimdi daha iyi anlamış oldunuz!

cihangir solocusunun arabasını yaktıktan sonra starbucks ta kahve içerken "gerilla özgürlük savaşçılkarı onlar akp başkanlık sistemi için pkk yı kullanıyor" gibi über düşünceleri ile gibip hdp ye oy atmaları sonrasında ise pkk tarafından diyarbakır'da sırf türk diye arabasının yakılması, ondan sonra da oturup twitterda ağlaması. beter olun! öldürmediklerine dua edin.

şimdi kim faşist. kim demokratik ben bunu anlamadım gitti.

eskilerin "mit yaptı" söylemi yerini algı yönetimi ile "akp-saray gladyosu" olarak devam etmekte.

terör seviciliği bırakıp "e ama insanlar ölyüor" demeyiniz! açıkça "ben pekekeliyim" diyip sonrasında başınıza geleceklere razı olunuz.

adam oturacak, karakola saldırı yapacak bizim türk savunma güçleride "beyler iki dakika oturalım konuşalım, böyle olmaz" diyecek...

(bkz: hassiktir diyorum)!
çok ilginç ya. klavyeden; sınırları suriye, türkiye, ırak ve iran'ı ihlal eden kürdistan kuran adamlar bu fantazisine aynı klavye ile cevap verenlere klavyeden vatan kurtarıyor diyor. bak sen, ben bunu ancak kürt zekası ile açıklarım işte. veya sosyalist bir beyinsiz de olabilir tabi. hem sonra vatan kurtardığımızı nerden biliyorsun ki. şahsen bu vatanın 12-13 ili ve onun vahşi, yağmacı, medeniyet yüzü görmemiş halkı benim sikimde değil mesela. ne olacak şimdi?

heee, hep tayyip'in başkanlık şeyleri bunlar. saray savaşı falan... gezdiği en bilimsel ortamı türkü bar olan dalyarak, uzun yazıp ama hep aynı şeyi tekrar ettiğinde kendini filozof sanıyor, siktir lan ordan. duyar kasma bir de.

insanların yeni gezegen aradığı bir dönemde, bir azınlık silahlı mcüadele ile ulus devlet kurmak istiyorsa bu adamlarla konuşacak bir şey kalmaz. oğullarını bu mücadeleye gönderen kürt anası bile oğlunu düşünmüyorsa, ben tutup iki üç enik için duyar da kasamam. zaten genel olarak kürtlere ilişkin meseleleri konuşarak halletmek mümkün değildir. bu sonuçlar onlar için mukadder.