bugün

Geçen hafta şüpheli paket ihbarı ile gittiği yerde 60 günlük terk edilmiş bir bebekle karşılaşıyor ve bebeği hastaneye götürüyor.haber böyle düşüyor haber merkezleeine . ama bebek 35 g0nlükmüş Bebekte darp izleri var. Kanında uyuşturucu bulunuyor. Bebek dün ölüyor. Ve bebeğin tecavüze uğradığı ortaya çıkıyor. Memleket önemli değil. Çükünüz kopsun.
aklımıza sahip olmamız gereken haber.

tarifsiz tanımsız bir vukuat.

canilik vahşilik.
Kan dondurur, insanlığı sorgulatır haber.
Hayvan d2diğiniz canlı bile bunu yapmaz. Sinirleri sabah sabah zıplattı.
Bebeğe uyuşturucu vermek nasıl bir orospu çocukluğudur.

Tecavüzü işin içerisine katmıyorum bile. Bunlar insan değil bunlar canlı da olamaz.
https://www.google.com.tr...?client=ms-android-om-lge
idamı getir diyoruz, bu şerefsizler, onursuzlar için.
ama o kadar serbest ki, herkes istediğine tüm pisliği yapabiliyor.

ya da topla bu ruh hastalarını tedavi et,
35 günlük bir bebeğe uyuşturucu vermek, tecavüz etmek nedir!
(bkz: yazıklar olsun)
idam gelsin idam gelsin diye ağlayanlara soruyorum: yarın öbür gün suçsuz insanların idam edilmeyeceğini nereden biliyorsunuz, kötüye kullanılırsa geri döndürülemez "kandırılmalara" sebebiyet vermez mi?

her şey bir yana bu adamların tıbbi yolla çüklerinin koparılması gerekir bence de.
görsel
Bebek erkek.

Bebeğin kız ya da erkek olması çok da bir şey farkettirmiyor aslında.bebek..bebek..
Anlaşılan annenin de olayda parmağı var.
düşsün bu ülkeye bir meteor, Hem dünya kurtulsun hem biz. Yeter artık, bu kaçıncı rezillik, insanligimdan utanıyorum bunları duyunca.
ulkede ahlaksizlik diz boyu olmus.batinin ahlaksizligi degil de bizim ahlaksizligimiz daha kotu anasini satayim.
Bir meleğe kıyabilecek kadar rezil bir ülke olduk.darp bile etmiş orospu çocuğu.müslümanlığımızla ne kadar övünsek az.
--spoiler--

Otopsi işlemleri yapılan bebeğin vücudunda ısırık, darp izleri, ödem ve istismara uğradığına dair bulgular tespit edildi. ismi ve kaç günlük olduğu bilinmeyen bebeğin T. ismiyle hastaneye getirildiği öğrenildi.

--spoiler--

Hayvan diyeceğim, hayvana hakaret edemiyorum! ne insan, ne hayvan nasıl bir mahluksunuz!
Kürt işte.

iyisi iyi. kötüsü insanlığa sığmaz.
sözün bittiği yer!!
Kanım dondu yeminle..
"dövlete zevol gelmesin reiz çog yaşazın" akımının sonuçlarındandır.
affedersiniz de onun bunun çocukluluğunun daniskası inşallah en kısa sürede bunu yapan geberir gider.
insanlıktan umudum kesildi artık.
ve yine bu da benzeri bir çok trajik olayda olduğu gibi (bkz: akp döneminde olmuştur)
Böyle bir dünyada, böyle nedenlerden ötürü bir an önce bu dünyadan ayrılmak istiyorum. Bebek ulan bebek.
15 yaşında bir anne... O yaşta anne olabilmesi için 14 yaşında falan evlendirilmiş olması lazım. Yani kibarca pedofili denilerek yumuşatılan çocuk tecavüzü söz konusu... (istismar diyenlere de çok kulak asmamak lazım)

Bu çocuk hapisteymiş ve doğum için dışarı çıkmış. Dışarı çıkınca bu kızımız, sevgilisiyle buluşuyor ve sevgilisi olacak zevatta yeni doğan bebeğe tecavüz ediyor(iddia bu yönde)... Doğum yapan küçük kadın aslında başkasıyla evli, yasalarımıza göre evli olmaması lazım ama öyle......
-----------
Ergenliğe giren kızlarına potansiyel fahişe gözüyle bakan ebeveynlerin suçudur bu durum. Namusumuz kirlenmesin(?) mantığıyla hareket edilmesinin acı bir sonucudur. Ebeveynlerin öz güven eksikliğinin ceremesini çocukların çekmesidir!
Çocuk denilecek yaşta; daha evliliğin, anneliğin ne olduğunu bilmeden hiç bilmediği bir keşmekeşin içine atılanların yaşadığı vahşetin yansımalarıdır bize ulaşan.

Kızın, erkeğe saygı(?) düsturuyla yetiştirilmesinden kaynaklanan bir toplumsal yıkımın çatırdamasıdır bizim duyduklarımız... Elbette eşler birbirine saygı duymalıdır ancak bu sadece kadının erkeğe saygısı şeklinde olmamalıdır.

Her geçen gün daha dibe gidiyoruz. Her seferinde bir öncekinden daha beterini duyuyoruz.

Suçlu biziz, çözüm de öyle!

Ve çözüm sessiz kalmak, yaşananları örtbas etmek veya yok saymak da değil... En basit şekilde de olsa bir tepki ortaya koymak gerek.
mide bulandırıcıdır.
Allah belanızı versin amk. Benekten ne istediniz lan?
Bunu yapanlarla aynı cins canlı olmaktan utanıyorum. Hiç bir hayvan bir yavruya bunu yapmaz.
Bu caniligi ancak bir insan yapar.