bugün

Bu görsellerde 84 milyon değil. Bilmem hangi kesim var. Acaba sebebi kimlerdir ?!.

Kahramanlardan biride sen olabilir misin acaba ?!.

görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel

https://www.sozcu.com.tr/...itik-aciklamalar-6369145/
Boğaziçi protestocularının kalabalığını da koy da tarafsızlığını görelim.
Sayın bakana tek sorum var.

Bu 84 milyonun içinde sayın cumhurbaşkanı ve lebaleb kongreler de var mı? Ayrıca sayın rte'ye de bunu açıkça beyan ediyor musunuz?

1 soru dedim ama 2 oldu. Neyse, cevap verir zaten. Swh.
yönetemeyenlerin, yönetemediklerini suçlayıp başşak geçtiği başka toprak parçası yok bu evrende aq....
Hadi ya. Oh ne ala.
Zaten bu iktidarin hiçbirşeyde suçu yok.iktidarda da zaten cehape var amk.
Ortada bir "başarı" (tırnak içinde) varsa oda varsa yani biz yaptık biz diye haykırırken rezaletlerinize kimseyi ortak edemezsiniz.
Siz yaptınız siz!!!.
128 milyon olsa böyle olmazdı.
Hadi ordan diyecek karşışinda kimse olmadığından söylenen cümle. Ben asla kabul etmiyorum mesela. Hic hasta olmadım, hic test bile olmadım, asemptomatik gecirmedigime de yakım cevremde hic hastalanan olmadığından eminim. Ben bu kadar dikkat ediyorken 6 ayda 2 defa covit olup yinede yaa nasıl korunuyorsunuz diyen kongre, parti, cafe, düğün dernek meraklısı kisiler bu cümleyi üzerine alsın. Ülkeyi pandemi sürecinde idare edenlerle birlikte. Dağda bayırda gezenlere maske takmadıgı icin ceza yazmakla vakaların önüne gecilmiyor. Daha ögretmenler aşılanmadan okullar açıldı, futbolcular bile onların önüne geçmiş, aşılar fazlalıktan uluslararası ucuşta.
(bkz: masklavi hariç de)
arsızlığı tavan yapmış akp'li söylemi.
vakaların artmasının sebebi 84 milyondur...

demiş şu fotoğraf karesinde yer alan adam;
görsel

benim bir yeğenim oldu biliyor musun sayın bakan.
10 aylık oldu o minik şey.
ve ben yeğenimi gidip bir kez öpüp koklayamadım daha.

kayınçom benim elimde büyüdü misal.
geçen hafta askere gitti. kayınçoma, evladıma, asker uğurlaması yapamadım ben.

can dostlarımız, aile dostlarımızın babası vefat etti. watsaptan yazıştık, cenazesine gidemedik.

oğlum üniversiteye, kızım liseye gidiyor.
her ikisi de 1 senedir evde çakılı kaldı.
eşim pazara gitmeye, markete gitmeye bile korkuyor.

ve sen şimdi çıkmış diyorsun ki, "vakaların artmasının sorumlusu hepimiziz, 84 milyondur" diyorsun.

sayın bakan, hasiktir oradan ya...
hayret, kendilerini de katarak alçak gönüllülük yapmışlar, ben yine iş dönüp dolaşıp chp'ye gelir diye düşünmüştüm.
valla kusura bakılmasın da ben o sebep olan 84 milyonun içinde değilim. uzun zaman azami dikkat göster, evden çıkma, psikolojim patatese bağlansın, ellerim yıkamaktan, kolonya sürmekten yara olsun, kimseyle görüşme, hastalık kaparım da insanlara bulaştırırım diye iş çıkışı bilmem kaç kilo metre yolu otobüse binmeden yürü sonra vakaların artmasına sebep olan kitleye dahil edil.

yok öyle bir olay. şahsım adına söylüyorum; ben sebep olmadım vaka artışına falan.
1 senedir evden dışarı çıkmadığım için vakaların artmasına sebep olmuşum . Zaten Akp konferanslarında virüs hiç yayılmıyordur yani ...
ben naptım amk şimdi.
Açık açık, yönetimin en başından itibaren, kurallara karşı koyan, konan kuralları umursamayan, kendi çıkarı söz konusu olduğunda pandemiyi görmezden gelen kişi ve kurumları ifşa etme yürekliliğini göster de, vay beee işte bu diyelim, ayakta alkışlayalım.

Ben ve ailem değiliz efenim, bizi katmayın, çok rica ederim.
Her birimiz, Robinson crusoe gibi hayat sürmekteyiz, evde oturmaktan dizleri işlevini yitirmiş bir annemiz var!
Bilgilerinize arz ederiz!
şahsen üstüme alınmıyorum zira tüm önlemlere uyuyorum mümkün olmadıkça dışarı çıkmıyorum kalabalığa karışmıyorum.. ayrıca sayın bakana da aşkolsun, vakalar düşerken süreci kendileri güzel yönetiyorlardı, şimdi patlayınca sorumluluk yine dönüp dolaşıp hepimize mi kaldı? hiç sanmıyorum.

hipokrat yemini etmiş bir kişinin salgı ortamında "lebalep" yapılan kongreler hakkında en azından "1 kelime" etmesini beklerdik.
Yarın da fetöcü ilan ediliyormuş bu 84 milyon.

Ay hadi inşallah bakalım daha ne kadar saçmalayacaklar.
yeğenim sınıfta kalınca, öğretmen bana taktı diyor, öğretmen beni sınıfta bıraktı diyor.
ama iyi not aldığında ben aldım diyor, aynı o kafa işte.

ortada beceriksizlik yada kötü birşey varsa , ya halk suçlu ya muhalefet yada lobiler.

iğne ye iplik geçirilse, biz yaptık, bizden önce ne iğne ne iplik vardı...
bu perspektif ile 2021 de yönetiliyoruz.
reyiz var gam keder yok.

https://galeri8.uludagsoz...itinge-gitmesi_769173.jpg
bir gün osman baydemir'e hak vereceğim aklımın ucundan geçmezdi ama artık hak veriyorum.

mevzuyu bilmeyenler için link : http://www.youtube.com/watch?v=CwdmZ9wTZ98
Kongrelerin , kontrollü gevşemenin,hiç etkisi yok tabiki.
Hipokrat yemini etmesine rağmen vaka sayılarini saklayan biri beni sorumlu tutamaz.
Valla ben maske mesafe ve sokaga çıkma yasaklarina uydum.
- 1 lütfen.
128 milyon dolar hakkında bilgi vermek yerine, parti kongrelerine rağmen halkı suçlamak...pessssss
biz neredeyiz, bu müptezel nerede? çılgınlar gibi kongre yapan bendim zaten.