bugün

o yuzden giren ve alan ayni yerdedir zaten dedigim tespittir. gormeden isini halledebilirsin yani.
O kadar yoklukta olmak ki, para ile kari sikmek.

Amk ne bekliyordun? Az kullanilmis japon amcigi mi?

Not: eleman hirs yapmis, cevap vermis bir de madem oyle dinle delikanli.

Sen ve senin gibi dalyarraklar gidip para ile kari siktikce, kezban diye bir akim cikti piyasaya. Cebinizde paraniz kalmayinca suratina pitbull isemeyecek kadinlari bile ilah yaptiginiz icin.

Ulan nasil bir seydir bu ki, kadinla birlikte olmak icin para veriyorsun? Agzin, dilin, sosyal bir hayatin yok mu?

Bir de bana bok atmis suna bak hele, hicbir fikrin olmayan insanlar hakkinda atip tutma, itin gotune sokulacak duruma gelme.
(bkz: olmayana yergi)
+bana göre vajina güzel bişey değil.
- güzellik kavramı görecelidir.
+ evet ben de onu diyorum hiç görmedik.
yakacak ile mikeceğin iyisi kötüsü olmaz atasözünün bilinmemesinden kaynaklanan hayal kırıklığıdır.
eskort sanmış , ulan sen resmen ulus'ta ki pörsümüş orospulara gitmişsin amk , 150 liraya ne bekliyordun lan 3 kere go-kart yapsan aynı parayı veriyorsun amk bi am sikmenin bedeli ufacık bi arabayla 3 tur atmaya eşit olabilir mi ? senin dediğin hijyenik ve güvenli seks vaat eden , yaşları max 21 22 olan fizikleri model gibi olan eskortlar ağzını 500 den açıyor o da gecelik falan değil saatlik , ama 10 tane orta malı orospusuna çaksan o tadı vermez yani fiyat-fayda oranı yüksektir normal orospulara göre.
vajina güzelliğini tipinde arayan tipitip tispitidir, efem. asıl güzellik ballanıp dudaklanmasında, göbeğe vuran dalgalanmasında, ortama yayılan kokusunda, ateşinde.
Görünüş olarak ne penis ne de vajina hoş görünmez zaten. Sebebi ne merak ederim ben de. insanların bu kadar peşinden koştuğu organların biraz güzel olması gerekmez miydi? Bak kaşına gözüne vuruldum diyorlar güzelliğinden ama bunlar için karanlıkta hallederim diyeni duydum. Çok saçma geliyor insana.

Not: o biyoloji derslerinin allah belasını versin. Plastik vajina, penis le ders mi anlatılır lan.
Işte siz o aslında güzel degil dediginiz sey için eşlerinizi sevgililerinizi aldatiyosunuz ? Bi de evet üstüne para veriyorsunuz. Yahu bu ülkede damacanaya kediye köpege tecavüz edilmedi mi pardon. Nasil bi libidoysa anasını satıyım helal.
Dünyada bir erkek için vazgeçilmez 5 şey say desen biri kesin vajinadır. Evet eskort diye sana bitik, jantta giden bir kadını kaptırmışlar ve memnun kalmamışsın. Yeri geldi biz de sözlüğümüzdeki yüzü taş vücudu leş veya donunun içi perşembe pazarı gibi olan kız başlıklarına konu olmuş kızlara denk geldik ama ne olursa olsun vajinayı kötülemedik ondan soğumadık. Aksine hep daha iyisini yalama çabası içine girdik. Lütfen sen de bir kadın üzerinden tüm vajinaları kötüleme. Çok uzağa gitmeye gerek yok sözlüğümüzde bile kendi vajinasına tapan kadınlar var.

(bkz: donunun içi perşembe pazarı gibi olan kız)
Vajina şekli güzel değildir, vajina içerisindeki kasların penisi kavraması, ıslaklığı ve klitorisin penisin sırtını sıvazlaması güzeldir. Ayrıca kadın vücudu o kadar güzeldir ki vajiana dışında başka yerlere bakarsın genelde. ilk seks deneyimim 16 yaşında bir faişe ile olmuştu, faişenin kararmış vajinasını görünce bu ne lan dedim içimden birde buna para ödedik falan... içerisine girince bütün düşüncelerim değişti. Seks deneyimlerim arttıkça o iğrenç gelen görüntü gözüme hoş görünmeye başladı ve vajina yalamaya kadar ileri safhalara geldim. ilk defa vajina görmüş erkek düşüncesidir, bir tadına bak olum zamanla hamını yerim diyeceksin.
o zaman yaprak var yin mi, tövbe estağfurullah...
Yahu Ben gay olmak istiyorum diyeceksin ama dilin varmıyor işte.
Balik gibi kokan lahana gibi duran turk kizinda genelde siyahimsi bir renge sahip tipsiz bir organ.
Icimizdeki ureme gudusu olmasa cinsel organlar inanilmaz cirkinler.
Sekste iğrenme olmaz yeğen!.