bugün

nasıl sırıtıyor yan tarafta var ya. bağrınıyor adeta ''ben buradayım!'' diye. lakkadanak görüyorsun a.q. tam ortada yalnız an itibariyle. sanki alt ve üstündeki başlıklar dudak, bu da klit. kafayı hafif yana eğ, öyle bak. öyle bir şey.
işemeye yaradığı gibi yalanır da.. aynı zamanda üreme organıdır, bizler oradan çıkmışızdır, * tüm dünyaya bedel olduğu söylenir fındık kadar olsa da.. uğruna ülkeler yıkılıp binlerce insan öldürülmüştür falan.. bu ne kadar güçlü bir organ lan!
uyarılıp sıcacık olduktan, dudakları kendini salıverdikten, ıslanıp parlamaya başladıktan sonra derin derin koklanası bir mahal. kadının kendine özgü bir aroması vardır ve o aromanın tadını en güzel alabileceğiniz yer vajinasıdır.
erkekleri kılıktan kılığa sokan et parçası.
dolmuştayım arabada hiç hatun yok 3 sap yolculuk ediyoruz.

şoför: anasını şey ettiğim yol benim neden giriyorsun şerefsiz pezevenk bencil şişko pislik.
şoför oldukça kaba, kültürsüz, sürekli küfreden boşuna yaşayan bir insandır.
arabaya suratına tükürülmeyecek kadar çirkin bir hatun biner.
şoför dünyanın en kültürlü, efendi, cana yakın, delikanlı insanına dönüşür.
hatun:teşekkürler
şoför: rica ederim hanımefendi.
hakikaten acınmayacak varlıklarız. et parçası için düşülen durumlara bak amk.

not: bu durum türkiye'nin %80'inde aktif olarak görülmektedir.
çekim gücü en yüksek mıknatıs. yaptırım gücü en yüksek organ. dünyanın gizli anayasası.
(bkz: uludağ sözlük değişmez gündemi)
sol frameden eksik olmayan başlık.
--spoiler--
erkeklerin 9 ay çıkmaya çalışıp ardından bir ömür girmeye çalıştıkları delik.
--spoiler--
buz şarkısı...

güneşsiz bir mağrada
yaşar sorunsuzca
farkında olmasa da
değer dünya kadar mala

yollara düştün
peşinden koştun
uğruna sattın
asıl sensin vajina

bir küçük kaygan vajina
herkesin derdi onunla
nasıl baksam tadına
senin derdin bununla

yollara düştün
peşinden koştun
uğruna sattın
asıl sensin vajina
sıcak bir nehir gibi içine girip cıvık cıvık olmak için bin dereden bin sunu getirilebilinecek bir durum.
(bkz: estetik güzellik)
erkeklerin uğruna binlerce sabun tükettiği, ellerini nasırlandırdığı, yer yer birbirini vurmasına bile sebep olan, ıslak, kaygan, sıcacık bir deliktir, kadınların bacak arasında bulunur, toplumda farklı isimlerle zikredilebilir, am, amcık, ammuş ve vajina.
Şülle dendiğini de duymuşluğum var.
son zamanların tartışma odağı olan konuya bir kızımızın yorumu görsel
sol framede eksik olmayan.
her gün koyacağız illa.
Basbakanin icinden, disindan bir jinekolog edasiyla ilgilenmeye basladigi organdir. Bana gorede, dunya, findik, mal denkleminin sonucudur.
iğrenç organ. bazı erkekler uğruna ölüyor neredeyse ama.
başbakanından amelesine kadar herkes hakkında atıp tutar, bir tek sahibine söz düşmez memlekette.
her yerde iş gören, mucizevi bir organdır. inanın bana o kadar değişik bir organdır ki, onun uğruna sesini bile duymadığın bir gerizekalıya kol kanat gerebilir, onu sözlükte takip eder, onu savunur, birileri ona sataştı mı o hatunu sahiplenebilirsin o organ için. işin komiği bunu herkes bilir,

bunu ben bilirim,
bunu o vajinanın sahibi bilir,
bunu o vajina için götü başı oynayan o yavşaklarda bilir ama kimsenin bilmediğini zanneder. halbu ki herkes bilir lan gerizekalı yalandan saklama. * söyle ona gerçekleri, illa o vajinaya ulaşacağım diye, "takip ettiğim yazardır", "iyi yazan yazardır" zırvalarına girme. "sana havlayanlar köpeğin olsun" falan deme olum millet bakınca falan çok gülüyo sonra,"vay be 250 gramlık 40 yaşında bir vajina için ne hallere düşüyor insanlar" diyor. * söyle bakarsın senin olur. tabi sıra sana gelirse. *
Sol frame de görünce kaldırıldığını sandığım organ.
(bkz: organın kaldırılması)
(bkz: ani korkular)
(bkz: şok ve belirtileri)
(bkz: beyler sakin)
pandora'nın kutusu. ya nolacağdı.
şu sıralar türkiye gündemini baya sarsan organ.

adamlar mars'da koloni kuracak lan koloni amına koduğum, sen hala damcık muhabbeti. yok vajişim, yok sen mi girdin ben mi çıktım, yok oraya doktor eli değmesin yasa çıkarıyoruz.

ondan sonra türkler neden gelişmiyor?
dört tarafı etle çevrili seks objesi.
çoğu hemcinsimin uğruna köle olduğu kadın cinsel organı.
erkeğin hissedebileceği en baştan çıkarıcı sıcaklığa sahip organdır. korunun, korunmayın demiyorum ama partnerinizin içine dokunduğunuzda gözlerinizde beliren ışık sanmıyorum başka bir şeyde olsun. kontrollü olduktan sonra geri çekilme güvenlidir ama siz yine de abartmayın, boşalmadan takın kondomu.